Naujienos

Pasaulio irklavimo čempionato auksas ir bronza!

Pasaulio irklavimo čempionate vykusiame Plovdive (Bulgarija) sėkmingi lietuvaičių startai ir du komplektai medalių!

Dviviečių porinių valčių klasėje (W2x) Ieva Adomavičiūtė ir Milda Valčiukaitė iškovojo pirmąją vietą ir pasidabino aukso medaliais! Distanciją merginų įgula įveikė per 6:44.15 min antroje vietoje palikusios Naujosios Zelandijos įgulą (6:46.28), o trečioje Jungtinių Amerikos Valstijų įgulą (6:47.75).

Bronzos medaliu pasipuošė Mindaugas Griškonis vienviečių valčių klasėje distanciją įveikęs per 6:42.9 min, į priekį praleidęs Čekijos sportininką (6:39.92) ir Norvegijos sportininką (6:38.31).

Likusios Lietuvą atstovavusios įgulos varžėsi B finaluose.

Augustas Navickas (PR1 M1x) B finale finišavo trečias ir bendroje įskaitoje užėmė devintąją vietą, distanciją įveikęs per 10:15.76 min.

Lina Šaltytė-Masilionė vienviečių valčių klasėje bendroje įskaitoje užėmė dešimtą vietą, finišavusi per 7:37.54 min.

Vyrų porinių keturviečių valčių klasėje Aurimas Adomavičius, Saulius Ritter, Dovydas Nemeravičius ir Rolandas Maščinkas Pasaulio irklavimo čempionate užėmę dvyliktą vietą distanciją įveikę per 5:52.51 min.

Pasaulio čempionės Ieva Adomavičiūtė ir Milda Valčiukaitė, kartu su su L. Šaltyte-Masilione, S. Ritter, D. Nemeravičiumi, R. Maščinsku, A. Adomavičiumi ir treneriu Mykolu Masilioniu į Lietuvą grįžta šiąnakt. Sportininkų lėktuvas Vilniaus oro uoste leidžiasi 00:45 val.

Mindaugas Griškonis su bronzos medaliu į Lietuvą grįžta pirmadienį (rugsėjo 17 d.), sportininko lėktuvas Vilniaus oro uoste leidžiasi 18:55 val., o Augustas Navickas parskrenda 17-osiso dienos rytą, 9:20 val.

*Norintiems pasitikti Mindaugą Griškonį, informuojame, kad sportininko grįžimo laikas pasikeitė ir jo lėktuvas Vilniaus oro uoste leisis rugsėjo 18 d. (antradienį) 11:00 val.