Lietuvos irklavimo federacijos puslapis atsinaujino! Grįžti į senąją versiją ->

Naujienos

Antra diena Pasaulio jaunių irklavimo čempionate

Antrąją Pasaulio jaunių irklavimo čempionato dieną Račicoje, Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė pavienių dviviečių valčių klasėje savo plaukime finišavo trečios (7:55.71) ir rugpjūčio 11 d. (šeštadienį) varžysis pusfinalio plaukime.
Vaikinų pavienių dviviečių valčių klasėje savo plaukime Dovydas ir Domantas Stankūnai finišavo antri (7:00,34), dėl patekimo į pusfinalį įgula šiandien startuos paguodos plaukime.
Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė porinių dviviečių valčių klasėje savo plaukime taip pat finišavo antros (7:30.07) ir turės galimybę dar kartą kovoti dėl patekimo į pusfinalį šiandien vyksiančiame perplaukime.
Merginų įgula porinių keturviečių valčių klasėje savo plaukime finišavo ketvirtos (7:08,37), o vaikinai penkti (6:25,27), šiandien keturvietės startuos paguodos plaukimuose.
Šiandien vyks porinių dviviečių ketvirtfinalio plaukimai, 13:06 val. startuos Virgilijus Prušinskas ir Titas Mašanauskas, o 13:48 val. vienviečių valčių ketvirtfinalyje startuos Raminta Morkūnaitė.
Rezultatus galite sekti Tarptautinės irklavimo federacijos (FISA) internetiniame puslapyje: http://www.worldrowing.com
 
📸 Antano Lavicko nuotrauka
1 Komentaras
  1. Nelda Point 2019-11-15 | 12:08 - Atsakyti

    Cool blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A design like yours with a few simple tweeks would really make my blog stand out. Please let me know where you got your design. Kudos

    http://www.oprolevorter.com/

Rašyti komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.