Naujienos

„Baltic Cup 2021“ lietuvių laimikis – 6 medalių komplektai

Savaitgalį Trakuose vyko tarptautinė regata „Baltic Cup 2021“.

Šeštadienį jaunieji irkluotojai varžėsi 2000 metrų distancijoje, sekmadienį savo greitį demonstravo 500 metrų lenktynėse.

Pirmąją varžybų dieną (2000 m) aukso medaliais pasipuošė merginų porinė dvivietė – Saulė Kryževičiūtė ir Ūla Jonušaitė. Jos distanciją įveikė per 07:24,06. Sidabras atiteko vokietėms, bronza – rusėms.

Sidabras šeštadienio pavakarę sublizgo ant vaikinų porinės dvivietės įgulos narių krūtinių. Vilius Stonkus ir Domantas Riauba distanciją įveikė per 06:56,37 ir finale atsiliko tik nuo Vokietijos irkluotojų. Bronza atiteko vaikinams iš Norvegijos.

Bronzos medaliais pasipuošė merginų porinė keturvietė: Vestina Grumadaitė, Agnė Kubaitytė, Ugnė Šakickytė ir Ema Želvytė. Aukso medalius iškovojo Vokietijos, o sidabro – Lenkijos sportininkės.

Sekmadienį (500 m) dar vienu auksiniu medalių komplektu pasidabino S.Kryževičiūtė ir Ū.Jonušaitė (01:40,19). Sidabras atiteko jaunosioms sportininkėms iš Rusijos, bronza – Vokietijos irkluotojoms.

Antruoju bronziniu komplektu džiaugėsi ir merginų porinė keturvietė (V.Grumadaitė, A.Kubaitytė, U.Šakickytė ir E.Želvytė).

Dieną prieš nuriję „sidabrinę“ piliulę sekmadienį jau aukso medaliais džiaugėsi vaikinų porinė dvivietė (V.Stonkus ir D.Riauba). Sidabrą iškovojo norvegai, bronzą – estai. Penkta finale buvo kita lietuvių įgula – Tadas Vaitkevičius ir Matas Černevičius.