Naujienos

Bydgoščiaus regatoje – Lietuvos aštuonvietės triumfas

Savaitgalį Lietuvos irkluotojai į viršų kėlė tradicinės, jau 31-osios, Bydgoščiaus regatos nugalėtojų taurę į viršų.

„Atvažiavome, sėkmingai išbandėme trasą ir laukėme startų“, – prisiminė irkluotojas Benas Paunksnis.

Lietuvių pavienė aštuonvietė su vairininku – Paulius Černevičius, B.Paunksnis, Martynas Vaitkevičius, Virgilijus Prušinskas, Saulius Aušbikavičius, Deimantas Romeris, Jonas Šaparavičius, Valdas Venckus ir Edgaras Savickis – pirmoje dienos pusėje laimėjo 2500 metrų lenktynes, tačiau vėliau laukė sprinto (250 m) varžybos iki dviejų pergalių su Bydgoščiaus rinktine.

„O ten jau buvo nemažai intrigos, nes pirmą plaukimą laimėjome, antrą laimėjo varžovai – viskas buvo labai arti. Trečiajame plaukime pavyko išsiveržti ir laimėti“, – pasakojo B.Paunksnis.

Pasak jo, regatos organizatoriams pavyko sukurti šventišką atmosferą. „Bet nuotaikos geros ne tik dėl to, kad laimėjome – smagu, kad susiirklavome kaip komanda, pasijautė aštuonvietės greitis ir malonumas“, – teigė B.Paunksnis.

Regatoje varžėsi ir jaunių (Vilius Stonkus, Domantas Riauba, Arnas Andriušaitis, Nojus Girskis, Lukas Šupšinskas, Kajus Žitkus, Alberto Fontani, Edvinas Jankauskas, Skaistė Skripkaukaitė) bei meistrų įgulos (Viktoras Peškauskas, Sigitas Fabionavičius, Paulius Gasiūnas, Rasa Busilaitė, Matas Taparauskas, Aušra Lingienė, Alvydas Lingė, Vitalija Putriūtė ir E.Savickis).