Naujienos

Drevernoje įvyko LIF taurės I-ojo etapo ir Karaliaus Vilhelmo regatos

Šeštadienį (balandžio 30 d.) Drevernoje įvyko LIF taurės I-ojo etapo bei X-oji Karaliaus Vilhelmo regatos. Sportininkai varžėsi įspūdingame Karaliaus Vilhelmo kanale ir įveikė 6 kilometrų distanciją.

LIF taurės I-ojo etapo laimėtoju tarp vyrų tapo Benas Paunksnis („Vilnius SSC“), distanciją įveikęs per 25:22.53, sidabrą iškovojo klaipėdietis Vilius Grikpėdis (26:15.06), bronzą – Deimantas Romeris (26:50.35). Vaikinams ant krūtinių sužibo tiek LIF taurės I-ojo etapo, tiek Karaliaus Vilhelmo regatos medaliai.

„Puikiai vertinu rezultatą. Tai įrodė, kad žiemą pavyko gerai pasirengti sezono pradžiai, – po finišo sakė B.Paunksnis. – Šįkart teko varžytis neįprastoje, 6 kilometrų, distancijoje. Rezultatas parodo, kad bent jau šiame sezono etape esu įvykdęs visas savo užduotis. Dabr bus galima šlifuoti varžybinę formą“.

Jau kitą savaitę Trakuose vyks atranka į jaunimo ir suaugusiųjų rinktines.

„Reikės patekti į stipriausiųjų grupę ir formuoti komandą, – sakė B.Paunksnis. – Man patinka komandinės valtys, todėl norėčiau atsisėsti, tarkime, į keturvietę – ir linksmiau, ir, tikiu, perspektyvų daugiau“

Moterų vienviečių valčių klasėje LIF taurės I-ajame etape greičiausia buvo Ugnė Rudaitytė („Vilnius SSC“), distanciją įveikusi per 28:28.91. Sidabru pasipuošė Klaipėdos irklavimo centro auklėtinė Eglė Bezzubovaitė (28:49.56), bronza atiteko vilnietei Saulei Butvilaitei (29:18.09).

Vyrų pavienų dviviečių lenktynes laimėjo klaipėdiečiai Valdas Venckus ir Jonas Šaparavičius (23:22.18), sidabras atiteko jų bendraklubiams Benui Volkovui ir Pauliui Brusokui (24:12.21).

Karaliaus Vilhelmo regatos jaunių vaikinų vienviečių klasėje geriausiai sekėsi Mykolui Montvilai („SK VR“), kuriam pavyko distanciją įveikti per 27:06.28. Sidabrą iškovojo Adomas Semėnas („Vilnius SSC“, 27:28.14), bronza pasipuošė klaipėdietis Nojus Girskis (27:28.57).

Tarp vyrų meistrų vienviete distanciją greičiausiai įveikė vilnietis Paulius Gasiūnas (28:14.26), sidabrą iškovojo Arūnas Šatas („Dangės yriai“, 31:03.78), bronzą – kitas „Dangės yrių“ atletas Saulius Jurkulnevičius (31:41.82). Porine dviviete tarp meistrų greičiausi buvo Raimondas Avlosevičius ir Eimantas Laucevičius (25:12.55), sidabrą iškovojo Egidijus Šidlauskas ir Arvydas Ostapenka (27:27.65), bronzą – svečiai iš Latvijos Vidis Baltais ir Maris Roberžnieks (27:56.48).

Moterų meistrų lenktynes porinėmis dvivietėmis laimėjo „Dangės yrių“ įgula – Vita Rimkienė ir Vida Stačkutė-Šatienė. Jos distanciją įveikė per 34:10.00. Sidabrą iškovojo latvės Kristine Mužica ir Vineta Darzina (33:17.00), bronzą – Ingrida Marcinkevica ir Mairita Ozola (35:24.00).

Regatų protokolai: LIF taurės I-asis etapas, Karaliaus Vilhelmo regata