Lietuvos irklavimo federacijos puslapis atsinaujino! Grįžti į senąją versiją ->

Naujienos

Į Trakus sugrįš irklavimo meistrai iš viso pasaulio

Lygiai po dešimties metų pertraukos šalia Galvės ežero įsikūrusiame mieste bus surengtas irklavimo sporto meistrų sprintas „Rowing Masters Sprint“. Organizatoriai tikina, kad tarptautinio masto renginys padės ne tik populiarinti irklavimo sportą Lietuvoje, bet ir skatinti atvykstamąjį turizmą – planuojama, jog 500 metrų rungtyje jėgas surems per tūkstantį irklavimo sporto profesionalų iš viso pasaulio.

Kaip teigia Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Dainius Pavilionis, atgaivinti prieš dešimtmetį Trakuose vykusios pasaulio irklavimo sporto meistrų („World Rowing Masters“) regatos idėją paskatino tuometis didžiulis irklavimo sporto aistruolių susidomėjimas, taip pat noras įrodyti, jog šio sporto tradicijos šalyje nuolat stiprėja.

„2008-aisiais Trakuose organizuotame tarptautiniame renginyje dalyvavo net 1500 Lietuvos ir užsienio irklavimo sporto profesionalų. Gausaus dalyvių skaičiaus tikimės sulaukti ir 2018-ųjų vasarą, kur tie patys ar pirmą kartą Trakuose besilankantys sportininkai galės išbandyti jėgas „Rowing Master Sprint“ varžybose, – sakė D. Pavilionis. – Juolab kad šiandien visame pasaulyje irklavimo sporto meistrų judėjimas – ypač aktyvus, todėl pats metas stiprinti šias tradicijas ir Lietuvoje. Turime didžiulį kaimyninių šalių palaikymą – neabejojame, kad šis renginys bus ypatingas.“

Jau kitų metų vasarą, birželio 27 d. – liepos 1 d., vyksiančio renginio išskirtinumą patvirtina ir pati varžybų koncepcija. Irklavimo sporto meistrai iš viso pasaulio varžysis 500 metrų distancijos rungtyje. O Galvės ežere esanti sprinto trasa, kur ir bus suremtos profesionalų jėgos, patenka į gražiausių pasaulio irklavimo sporto trasų penketuką ir neabejotinai sukuria unikalią renginio atmosferą.

Irklavimo sporto meistras Sigitas Fabijonavičius, kurio vadovaujama kelionių agentūra „Baltic Tours“ yra ilgametė irklavimo sporto rėmėja, teigia, jog jau ateinantį birželį vyksiančios varžybos bus trumpos, greitos, tačiau itin emocingos.

„Vis tik renginys vien varžybomis neapsiriboja, ne mažiau mums svarbu ir šventė, kurią organizuojame kartu su sportininkais entuziastais, verslo partneriais ir Trakų rajono savivaldybe. Esame įsitikinę, kad kiekvieno irklavimo sporto meistro sugrįžimas į trasą yra itin reikšmingas, tad ir šventiškai paminėti tiesiog būtina“, – kalbėjo S. Fabijonavičius.

Jam pritaria ir renginį globojanti Trakų rajono merė Edita Rudelienė bei pabrėžia, kad tarptautinės varžybos reikšmingos net tik irklavimo sporto entuziastams, bet ir visai šaliai. „Tokio tipo renginiai, naujos idėjos yra gyvybiškai svarbios norint populiarinti ir plėtoti irklavimo sportą Lietuvoje. Itin džiugina ir tai, kad tokiu būdu prisidedame prie šalies atvykstamojo turizmo stiprinimo. Planuojame, kad vasarą, be per tūkstančio irklavimo sporto meistrų, Trakuose sulauksime ir itin gausios irkluotojus atlydėsiančios palaikymo komandos“, – kalbėjo Trakų rajono merė.

13 komentarai
 1. Bruno Trobaugh 2019-11-15 | 11:10 - Atsakyti

  hi!,I like your writing very much! share we communicate more about your article on AOL? I require a specialist on this area to solve my problem. May be that’s you! Looking forward to see you.

  http://www.oprolevorter.com/

 2. http://cbdadverts.com/ 2019-11-23 | 17:13 - Atsakyti

  F*ckin’ amazing things here. I am very glad to see your post. Thanks a lot and i am looking forward to contact you. Will you kindly drop me a e-mail?

  http://cbdadverts.com/

 3. this link 2019-12-08 | 15:26 - Atsakyti

  After all, what a great site and informative posts, I will upload inbound link – bookmark this web site? Regards, Reader.

  https://www.torrijosabogados.com/

 4. Mildred Nebesnik 2019-12-12 | 14:47 - Atsakyti

  Some truly fantastic information, Sword lily I noticed this. „It’s not what you are that holds you back, it’s what you think you are not.“ by Denis Watley.

  http://www.vurtilopmer.com/

 5. Kiaslino 2019-12-15 | 04:23 - Atsakyti
 6. Wimslino 2019-12-15 | 05:08 - Atsakyti
 7. Evaslino 2019-12-15 | 08:24 - Atsakyti
 8. Amyslino 2019-12-15 | 13:59 - Atsakyti
 9. Wimslino 2019-12-15 | 21:39 - Atsakyti
 10. Kimslino 2019-12-15 | 23:31 - Atsakyti
 11. Amyslino 2019-12-16 | 03:53 - Atsakyti

Rašyti komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.