Naujienos

II diena. Lietuvos irkluotojai tarptautinėje Pjediluko regatoje „Memorial Paolo D’Aloja“ Italijoje

Italijoje balandžio 15 d. baigėsi Pjediluko irklavimo regata „Memorial Paolo D’Aloja“, kurioje Lietuvos irkluotojai iškovojo dar 3 aukso, 3 sidabro ir 1 bronzos medalius. Bendroje sumoje Lietuva pagal surinktą balų skaičių iškovojo antrąją vietą, pirmąją vietą užleisdama tik Italijai.

Balandžio 15 d. vykusiuose jaunių finaluose porinę dvivietę irklavusios Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė iškovojo dar vieną aukso medalį. Aukso medalį jaunių grupėje taip pat iškovojo ir pavienę dvivietę irklavę Domantas ir Dovydas Stankūnai. Raminta Morkūnaitė vienviete šioje regatoje iškovojo dar vieną sidabro medalį, o vienvietę irklavęs Valdas Venckus liko penktas.

Suaugusiųjų varžybose auksą iškovojo porine dviviete irklavusios Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė. Sidabro medalius iškovojo vienvietininkė Lina Šaltyte-Masilionė, porinę dvivietę irklavę Dovydas Nemeravičius ir Saulius Ritter, o bronza atiteko porinę keturvietę irklavusiems Rolandui Maščinskui, Martynui Džiaugiui, Mindaugui Griškoniui ir Aurimui Adomavičiui. Pavienes dvivietes irklavę Giedrius Bielaiuskas ir Povilas Stankūnas liko penktoje, o Mantas Juškevisčius ir Saulius Ilonis – šeštoje vietoje.