Lietuvos irklavimo federacijos puslapis atsinaujino! Grįžti į senąją versiją ->

Naujienos

Irklavimo teisėjų seminaras Druskininkuose

2018 m. kovo 23–24 dienomis Druskininkuose vyko Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) teisėjų susirinkimas-seminaras, kuriame aptarti irklavimo teisėjams aktualūs klausimai.

LIF viceprezidentas ir tarptautinės kategorijos teisėjas Edmundas Daukantas supažindino teisėjus su pasaulio ir Europos čempionatų bei Olimpinių Tokijo žaidynių programų pokyčiais bei kai kurių taisyklių pakeitimams. Daug dėmesio seminare buvo skirta finišo ir protokolų procedūroms bei kontrolės komisijos darbo metodams ir procedūroms.

Diskusijose buvo aptarti gerosios praktikos pavyzdžiai, ieškoma būdų, kaip užtikrinti komandų, trenerių ir teisėjų tarpusavio supratimą, siekiant bendro tikslo – užtikrinti šios sporto šakos vystymą ir populiarinimą.

Neseniai įsteigtos Irklavimo teisėjų asociacijos pirmininkė Laimute Šližauskienė pristatė šios asociacijos planus ir dokumentus.

Šis teisėjų seminaras nuo ankstesnių išskyrė tuo, kad jame dalyvavo nemažas skaičius potencialių kandidatų į teisėjus, kurie jau ne kartą dirbę savanoriais per įvairias irklavimo varžybas ar čempionatus, todėl buvo aptarti ir reikalavimai nacionalinės kategorijos irklavimo teisėjams bei galimybės ir būdai jais tapti.

LIF teisėjų susirinkimą-seminare buvo įvertinta praeitų metų teisėjų veikla ir aktyvumas, skirtos Irklavimo teisėjų asociacijos padėkos.

Aktyviausia tarptautinės kategorijos teisėja 2017 m. buvo pripažinta – Vida Malienė. Aktyviausi nacionalinės kategorijos teisėjai 2017 m. –  Rasa Busilaitė, Laimutė Šližauskienė, Herkus Daukantas ir Viktoras Peškauskas. Aktyviausi teisėjai be kategorijos – Vida Petraškaitė, Iveta Gruodytė ir Matas Taparauskas.

2 komentarai
  1. Ray Bole 2019-11-15 | 12:18 - Atsakyti

    I’m not sure exactly why but this website is loading extremely slow for me. Is anyone else having this problem or is it a problem on my end? I’ll check back later and see if the problem still exists.

    http://www.oprolevorter.com/

  2. slots casino bonus 2019-12-04 | 01:03 - Atsakyti

    Magnificent web site. A lot of useful info here. I am sending it to some pals ans additionally sharing in delicious. And naturally, thank you in your effort!

    https://www.slots4play.com

Rašyti komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.