Naujienos

Lietuvos irkluotojai tarptautinėje Pjediluko regatoje „Memorial Paolo D’Aloja“ Italijoje

Po intensyvaus pasirengimo naujam sezonui Lietuvos irkluotojai balandžio 13–15 dienomis dalyvauja pirmose tarptautinėse varžybose Italijoje. Tradiciškai lietuviai irkluotojai sezoną pradėjo Pjediluko regatoje „Memorial Paolo D’Aloja“.

Beveik du mėnesius stipriausi irkluotojai rengėsi naujam sezonui treniruočių stovykloje Graikijoje.

Pjediluko regatoje dalyvauja 21 Lietuvos irkluotojas įvairiose valčių klasėse. Balandžio 13 d. vykusiose atrankinėse varžybose į A finalą iš Lietuvos pateko 3 jaunių ekipos (merginų vienvietė, merginų pavienė dvivietė ir vaikinų  vienvietė). Suaugusiųjų atrankinėse varžybose į A finalą pateko 6 ekipos (3 moterų vienvietės, vyrų porinė dvivietė, vyrų porinė ir pavienė keturvietės).

Balandžio 14 d. vykusiuose jaunių finaluose porinę dvivietę irklavusios Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė iškovojo auksą, Raminta Morkūnaitė vienviete iškovojo sidabro medalį, o vienvietę irklavęs Valdas Venckus liko šeštas.

Suaugusiųjų finaluose auksą iškovojo vyrų porinė keturvietė – Mindaugas Griškonis, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius. Porinėje dvivietėje irklavę Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritter iškovojo sidabrą. Vienvietėje irklavusi Milda Valčiukaitė iškovojo bronzą, 4-oje vietoje A finale liko Ieva Adomavičiūtė, o Lina Šaltyte-Masilionė liko šeštoje vietoje. Pavienė keturvietei – Stankūnai Domantas, Dovydas ir Povilas bei Giedrius Bieliauskas užėmė penktąją vietą.

Antroje balandžio 14-osios  pusėje irkluotojai į atranką stoja dar sykį, o sekmadienį nuo ryto dar kartą varžosi dėl medalių.