Naujienos

Lietuvos irkluotojų pasiekimai 2018 m. Europos jaunių čempionate

2018 m. gegužės 26–27 dienomis Graveline (Prancūzijoje) vykusiame Europos jaunių irklavimo čempionate dalyvavo penkios įgulos iš Lietuvos.

Bronzos medalį šiame čempionate iškovojo pavienę dvivietę valtį irklavusios Vilniaus Ozo gimnazijos irkluotojos Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė (treneris Vladislavas Sokolinskis), 2 000 metrų distanciją įveikusios per 8:05.90 min. Aukso medalį šioje rungtyje iškovojo graikės ) Maria Kyridou ir Christina Bourmpou (7:54.08 min.), o antrą vietą iškovojo rumunės  Tabita Maftei ir Alina Maria Baletchi (7:57.98 min.)

Kauno raj. sporto mokyklos–irklavimo klubo „Favoritas“ atstovai broliai Domantas ir Dovydas Stankūnai (treneriai Antanas ir Edita Lavickai) vaikinų pavienių dviviečių valčių A finale finišavo ketvirti (7:18.33 min). Nuo bronzos medalį laimėjusių italų juos skyrė 3.32 sekundės.  Auksą šioje rungtyje iškovojo kroatai broliai ) Patrik ir Antonas Loncaric (7:10.04 min.), o sidabras atiteko Florinui Arteni-Fintinariu ir Iulianui Nestian (7:11.55 min.)

A finale porinę dvivietę irklavusios Vilniaus miesto sporto centro–irklavimo klubo „Gloria“ atstovė Martyna Kazlauskaitė ir Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ irkluotoja Laurita Nemeravičiūtė užėmė 6-ą vietą (7:55.77).

Vienvietę irklavusi Šiaulių sporto gimnazijos irkluotoja Raminta Morkūnaitė pateko į B finalą, kuriame finišavo 6-a (8:15.13 min.). Galutinėje įskaitoje R. Morkūnaitei atiteko 12-a vieta. Tą pačią vietą užėmė ir vienvietę irklavęs Kauno raj. sporto mokyklos–irklavimo klubo „Favoritas“ atstovas Titas Mašanauskas. Jis buvo 6-as B finale (7:26.01 min.) ir 12-as galutinėje įskaitoje.

Daugiau informacijos apie 2018- m. Europos jaunių irklavimo čempionatą rasite puslapyje http://www.worldrowing.com/events/2018-european-rowing-junior-championships/event-information,