Naujienos

Lietuvos jaunieji irkluotojai sužibėjo varžybose Lenkijoje

Elko mieste (Lenkija) vykusiose uždarų patalpų irklavimo varžybose medaliais žvangino Lietuvos jaunieji irkluotojai.

U17 merginų amžiaus grupėjė 2000 m distanciją greičiausiai įveikė Austėja Bubinaitė (8:07.2), antrą vietą užėmė Emilija Gricevičiūtė (8:15.1), bronzą iškovojo lenkė Wiktoria Pankowska (8:25.6).

Tarp septyniolikmečių vaikinų greičiausias buvo Kristupas Kiseliovas (6:52.3), sidabrą iškovojo lenkas Oskar Fryc (6:57.3), bronza atiteko Szymonui Zawistowskiui (7:00.0).

Tarp vaikinų (U19) auksą iškovojo Matas Černevičius (6:38.9), sidabras atiteko Jonui Urbonavičiui (6:42.4), bronza – Augustui Davidoniui (6:55.7).

Merginų (U19) auksas pakibo ant „Favorito“ sportininkės Augustės Šablinskaitės krūtinės (7:17.2), sidabras atiteko Laurai Gabšytei (7:19.9).

Lengvasvorių merginų lenktynėse sidabrą iškovojo Akvilė Kavaliauskaitė (8:51.5).

Suaugusiųjų varžybose auksą iškovojo Paulius Černevičius (6:29.3).

Komandinėse varžybose Lietuvos merrginų komanda (Gabija Stašaitytė, Gabija Gagas, Aušra Kavaliauskaitė, Goda Urbanavičiūtė), sidabru pasipuošė mišri Lietuvos ir Lenkijos komanda (Dobrovolskytė, Šerkšnaitė). Berniukų komanda (Ugnius Lomanas, Šarūnas Žukauskas, Karolis Vasiliauskas ir Vilius Raibikis) pasidabino aukso medaliais.