Baltijos taurės varžybose – pavienio irklo dviviečių pergalės

Breste (Baltarusija) įvyko 2017 metų jaunių (iki 17 metų) Baltijos taurės irklavimo varžybose, kuriose dalyvavo ir 7 įgulos iš Lietuvos.

Geriausiai sekėsi abiems pavienio irklo dvivietėms, kurios iškovojo pirmąsias vietas tiek 2 km, tiek 500 m distancijose.

Vladislavo Sokolinskio auklėtinės Kamilė Kralikaitė ir Vytautė Urbonaitė finale 2 km nuirklavo per 8 min. 17,29 sek, o 500 m – per 1 min. 51,91 sek.

Tuo metu Antano ir Editos Lavickų treniruojami Dovydas ir Domantas Stankūnai 2km įveikė per 7 min. 39,48 sek., o 500 m. – per 1 min. 39,01 sek.

Du kartus prizinę vietą pavyko užimti ir porinę dvivietę irkluojantiems Mantui Linkevičiui ir Martynui Vaitkevičiui (treneris Alis Striška). 2 km distancijoje lietuviai buvo antri (7.31,92), o 500 m – treti (1.37,78).

Be to, porinę keturvietė irkluojantys Paulius Valeikis, Rapolas Michailovas, Virginijus Prušinskas, Domantas Maročka (treneris Tomas Valčiukas) 2 km lenktynėse pasidalino 3 vietą su lenkais – abi komandos trasoje sugaišo 7 min. 5,20 sek. 4 kartus trumpesnėje distancijjoje lietuviai buvo penkti.

Kitos mūsų komandos užėmė 4-ąją arba 5-ąją vietas. Porinę dvivietę irklavusios Eglė Bezzubovaitė ir Raminta Morkūnaitė bei keturvietę be vairininko irklavę Vaidas Venckus, Augustinas Jankevičius, Dignas Stulpinas ir Domantas Krasauskas 2 km trasoje buvo penkti, o 500 m – ketvirti. Tuo metu Titas Mašanauskas vienviečių varžybose abu kartus užėmė 5-ąją vietą.