2016 m. regatų kalendorius | LIF - Lietuvos irklavimo federacija


2016 m. regatų kalendorius

2016 m. regatų kalendorius, patvirtintas LIF 2015 m. spalio 14 d. vykdomojo komiteto

MĖNUO

DIENA

REGATA

MIESTAS

ŠALIS

Kovas 5-6 FISA kongresas Londonas D. Britanija
Balandis 16-17 Pasaulio irklavimo taurės I etapas Varezė Italija
21-22 Parolimpinė kvalifikacinė regata Gaviratė Italija
23-24 Karaliaus Vilhelmo kanalo regata, LIF taurės I etapas Drėverna Lietuva
Gegužė 30-1 Šiaulių miesto ilgo nuotolio irklavimo jaunučių, jaunių, suaugusiųjų, meistrų regata Šiauliai Lietuva
6-8 Europos irklavimo suaugusiųjų čempionatas Brandenburgas Vokietija
21-22 FISA olimpinė – kvalifikacinė irklavimo regata Liucerna Šveicarija
28-29 Pasaulio irklavimo taurės II etapas Liucerna Šveicarija
Birželis 4-5 Regata „Vilties yriai“ Klaipėda Lietuva
4-5 „Salduvės irklavimo regata“, LIF taurės  II etapas Šiauliai Lietuva
11-12 Atviros Kauno miesto irklavimo varžybos, skirtos L. Kaminskaitei atminti. Kaunas Lietuva
18-19 Pasaulio taurės III etapas Poznanė Lenkija
24-26 Tarptautinė 54-oji regata „Gintariniai irklai“;  LIKF sprintas Trakai Lietuva
Liepa 2-3 Atviras Vilniaus m. čempionatas, Trakai Lietuva
2-3 Atviras Šiaulių miesto irklavimo čempionatas, meistrų varžybos Šiauliai Lietuva
9-10 Europos jaunių irklavimo čempionatas            Trakai Lietuva
12-… Europos studentų žaidynės Zagrebas Kroatija
30 Jūros šventės regata Klaipėda Lietuva
29-31 Atviras Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų irklavimo čempionatas Trakai Lietuva
Rugpjūtis 6-14 Olimpinės žaidynės Rio de Žaneiras Brazilija
13-14 Lietuvos jaunučių žaidynės Trakai Lietuva
21-28 Pasaulio jaunių ir jaunimo iki 23 m. čempionatas Roterdamas Nyderlandai
Rugsėjis 9-11 Parolimpinės žaidynės Rio de Žaneiras Brazilija
10-11 „Šiaulių dienos 780“ šventinė irklavimo regata Šiauliai Lietuva
10-11 Pasaulio meistrų irklavimo regata Kopenhaga Danija
17-18 Kupiškio ilgo nuotolio regata, LIF taurės III etapas, Lietuvos studentų pirmenybės Kupiškis Lietuva
24 Šiaulių miesto sezono uždarymo irklavimo regata Šiauliai Lietuva
24-25 „Wielka Vioslarska o Puchar Brdy“ Bydgoščius Lenkija
Spalis 1-2 Tarptautinė „Baltic Cup“ regata Hamburgas Vokietija
8-9 „Danės regata“ Klaipėda Lietuva
Gruodis 17-18 LIKF žiemos turnyras/LIF Žiemos čempionatas Trakai Lietuva

Dėl objektyvių priežaščių į kalendorių neįtrauktos regatos:

Lietuvos moksleivių irklavimo pirmenybės