Lietuvos irklavimo federacijos puslapis atsinaujino! Grįžti į senąją versiją ->

Naujienos

Mokiniai varžėsi irklavimo treniruoklių varžybose Kupiškyje

Kovo 12 d. į Kupiškio Povilo Matulionio progimnaziją sportiškai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos rinkosi Kupiškio bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai. Vyko varžybos irklavimo treniruokliais Concept-2.

Jau tradiciniu tampantis  turnyras sudomino apie pusantro šimto mokinių. Renginyje be Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centre irklavimo treniruotes lankančių mokinių dalyvavo Povilo Matulionio progimnazijos 1 c klasės mokiniai lydimi mokytojos Galios Jociuvienės bei vyresnieji kūno kultūros mokytojų Norbertos Savickienės ir Ingridos Barauskienės auklėtiniai.  Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos gimnazistus subūrė mokytojos Irena Grinienė ir Ingrida Tuskienė.  Taip pat atvyko komanda iš Subačiaus gimnazijos lydima mokytojo Zenono Špokausko,  komanda iš Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos lydima mokytojo Eitaro Kriauzos bei iš Technologijos ir verslo mokyklos komanda suburta Dianos Balužytės.

Varžybų atidarymo metu dalyvius sveikino Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas bei rajono Tarybos narys Eugenijus Cesevičius. Tradiciškai šias varžybas globoja Tarptautinės irklavimo federacijos vykdomosios tarybos narys, profesorius Algirdas Raslanas, kuris įsteigė taures ir prizus.

Po trumpų sveikinimo kalbų, į startą stojo patys mažiausi varžybų dalyviai – pirmokai. Jiems reikėjo treniruokliu Concept-2 įveikti 200 m nuotolį, o savo rezultatus multimedijos pagalba dalyviai galėjo stebėti dideliame ekrane, matydami judančias valteles. Didėjant varžybų dalyvių amžiui, ilgėjo ir nuotolis. Patiems vyriausiems dvyliktokams jis buvo – 500 metrų.

Nugalėtojais atskirose amžiaus grupėse tapo: Laurynas Šilinis, Justina Šližauskaitė, Emilija Riaubaitė, Evaldas Pučėta, Mantvydas Totoris, Darija Lauciūtė, Tomas Urbanovičius, Gabija Strolytė, Martynas Juknys, Orestas Latoža, Kamilė Kaminskaitė, Domantas Riauba iš Povilo Matulionio progimnazijos; Augustina Zabukaitė, Edvardas Kurulis, Gintarė Mikšytė, Arijus Petrulis iš L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos bei Eglė Indrikaitė, Gražvydas Kardauskas, Taurinta Bajalytė, Henrikas Kirkis iš Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos.

Taures Algirdas Raslanas įteikė  geriausią rezultatą merginų ir vaikinų grupėje parodžiusiems varžybų dalyviams. Taurės atiteko Eglei Indrikaitei iš Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos (rezultatas 1 min. 44,5 sek.) ir Arijui Petruliui iš  L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos (rezultatas 1 min. 29,9 sek.).  Taurės už padarytą didžiausią pažangą metų bėgyje, aktyvumą įteiktos Dominykai Šuminaitei ir Domantui Riaubai.  Tam tikrų amžiaus grupių nugalėtojai buvo apdovanoti varžybų globėjo Algirdo Raslano įsteigtais prizais – kuprinėmis.

Lietuvos irklavimo federacija kartu su Kupiškio rajono sporto centru šiemet rengs trečią LIF taurės etapą Kupiškio mariose. Varžybų data – rugsėjo 15 d.

6 komentarai
 1. Genericcialis 2018-04-05 | 10:51 - Atsakyti

  Ačiū už straipsnį, jis tikrai puikus!!! E. Kūris, būdamas KT pirmininku broliui Juliui, dėl kovos už teisingumą nužudyto policijos galimai, parašė atsakymą, kai šis reikalavo, kad teismai laikytųsi Konstitucijos, tai jis ponas E. Kūris atrašė, atsakė: „Konstitucijas yra rekomendacinio pobūdžio“ Štai kur Lietuva nuėjo!!!!! Jokiu būdu nesutikčiau, kad reikia naikinti KT, nes ten dar yra kažkiek proto ir sąžinės, nes teismuose tai pranyko kaip dūmas, po tokių Kūrių aiškinimų ir darbų, sakyčiau greičiau nusikalstamų veikų. Reikia, kad KT, kaip mes visuomeninkai ne kartą reikalavome, kad KT galėtų kreiptis kiekvienas pilietis, jei teismai pažeidinėja Konstituciją, o ne rašinėti skundus prieš Lietuvą į Strasbūrus, E.. Teisingumo teismus, kur tie patys kūriai ir sėdi ir tyčiojasi ir Lietuvių tautos! Štai generolas V. Gailius, dėl kurio piketavome:, kad gražintų į darbą, tai teismai ir gražino, o mano toks pat atvejis, bet teismas į Seniūno darbą negražino, nes net negalvojo laikytis Konstitucijos, o štai Gailiui (kažkodėl Respublikoje paskelbtam KGBistų) teismai buvo teisingi, tad šis ir plyšauja, kad teismai yra aukštumoje, nes jį gražino į eitas pareigas, nors dabar aš labai abejoju, kad Prezidentė buvo neteisė jį ištėkšdavo iš tų pareigų

 2. klearskyl76 2018-12-12 | 23:20 - Atsakyti

  Hydroface lekarzy

  Nicely put. Thanks.

 3. wikipedia de ralph macchio 2018-12-18 | 04:03 - Atsakyti

  Amazon’s #1 Best Selling Item out of all of the millions of products,
  specially digital gadget they carry is just impressive. https://otto59valentine.phpground.net/2018/08/01/discovering-health-food-shipment/

 4. stormovoec83 2019-06-29 | 07:01 - Atsakyti

  GojiBerry500 se utilizează

  You actually explained that adequately!

 5. Otha Cuez 2019-11-15 | 11:40 - Atsakyti

  I see something genuinely special in this internet site.

  http://www.oprolevorter.com/

 6. today soccer predictions 2019-11-30 | 22:20 - Atsakyti

  I will right away grab your rss feed as I can not in finding your e-mail subscription hyperlink or newsletter service. Do you have any? Please allow me understand in order that I could subscribe. Thanks.

  https://www.sportsprediction.asia/

Rašyti komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.