Naujienos

Pasaulio irklavimo čempionate geriausiai sekėsi moterų porinei keturvietei

Čekijoje vyko (rugsėjo 18-25 d.) pasaulio irklavimo čempionatas, kuriame varžėsi šešios Lietuvos įgulos.

Moterų porinė keturvietė – Viktorija Senkutė, Ieva Adomavičiūtė, Donata Karalienė, Dovilė Rimkutė – šeštadienį laimėjo B finalą (6:31.40). Antros jame buvo irkluotojos iš Italijos (6:33.34), trečios finišo liniją kirto Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) irkluotojos. Galutinė Lietuvos įgulos pozicija pirmenybėse – 7 vieta.

Vyrų pavienė dvivietė – Domantas ir Dovydas Stankūnai – B finale trasą įveikė per 6:32.84 ir finišo liniją kirto treti. B finale greičiausi buvo JAV irkluotojai Justinas Bestas ir Michaelas Grady (6:30.59). Galutinė lietuvių įgulos pozicija pasaulio čempionate – 9 vieta.

Povilas Stankūnas, Martynas Džiaugys, Povilas Juškevičius, Mantas Juškevičius, irklavę pavienę keturvietę, C finale distanciją įveikė per 6:09.13 ir finišo liniją kirto penkti. C finalą laimėjo Italijos keturvietė (6:03.58), antri buvo kinai, treti – austrai. Galutinė Lietuvos įgulos pozicija pirmenybėse – 17 vieta.

Vyrų porinė keturvietė – Žygimantas Gališanskis, Dominykas Jančionis, Giedrius Bieliauskas, Aurimas Adomavičius – B finale finišavo treti (5:49.52). Greičiausi B finale buvo ukrainiečiai (5:47.85), antri – prancūzai (5:49.43). Galutinė mūsų šalies įgulos pozicija – 9 vieta.

Vienvietę irklavęs Mindaugas Griškonis C finale finišo liniją kirto antras (7:03.80), greitesnis už lietuvį C finale buvo tik vengras Bendeguzas Petervari-Molnaras (7:02.69). M.Griškonio galutinė pozicija pasaulio čempionate – 14 vieta.

Vyrų porinę dvivietę pirmenybėse irklavę Armandas Kelmelis ir Dovydas Nemeravičius C finale finišo liniją kirto antri (6:21.09). Greičiausi C finale buvo airiai Konanas Pazzaia ir Philipas Doyle’as (6:18.32). Galutinė Lietuvos įgulos pozicija pasaulio čempionate – 14 vieta.