Lietuvos irklavimo federacijos puslapis atsinaujino! Grįžti į senąją versiją ->

Naujienos

Pirmieji lietuvių startai Pasaulio jaunių irklavimo čempionate

Pirmąją Pasaulio jaunių irklavimo čempionato dieną Račicoje savo jėgas išbandė dvi lietuvių įgulos ir pateko į ketvirtfinalį!

Vienvietę valtį irkluojanti Raminta Morkūnaitė distanciją įveikė per 8:08.46 min, o porinę dvivietę valtį irkluojantys Virgilijus Prušinskas ir Titas Mašanauskas per 6:35.48 min.

Šiandien dėl patekimo į pusfinalį pavienių dviviečių valčių klasėje varžysis Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė bei Dovydas ir Domantas Stankūnai, o porinių keturviečių valčių kalsėse Paulius Kirda, Martynas Vaitkevičius, Rokas Jakubauskas ir Domantas Maročka bei Danielė Talačkaitė, Martyna Kazlauskaitė, Laurita Nemeravičiūtė ir Kamilė Žilionytė.

Primename, jog sportininkų startus galite stebėti Tarptautinės irklavimo federacijos (FISA) svetainėje: http://www.worldrowing.com/events/2018-world-rowing-junior-championships/

Nuotrauka iš FISA svetainės: http://www.worldrowing.com

2 komentarai
  1. Laurene Sherry 2019-11-15 | 11:58 - Atsakyti

    This site is my intake, real good design and perfect subject material.

    http://www.oprolevorter.com/

  2. today soccer predictions 2019-11-30 | 22:25 - Atsakyti

    Howdy, i read your blog from time to time and i own a similar one and i was just wondering if you get a lot of spam comments? If so how do you stop it, any plugin or anything you can suggest? I get so much lately it’s driving me insane so any support is very much appreciated.

    https://www.sportsprediction.asia/

Rašyti komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.