Lietuvos irklavimo federacijos puslapis atsinaujino! Grįžti į senąją versiją ->

Naujienos

Porinei keturvietei – Pasaulio taurės III etapo auksas

Pasaulio taurės III etapas Liucernoje (Šveicarija) Lietuvai tapo auksiniu. Vyrų porinių keturviečių finale Martynas Džiaugys, Saulius Ritteris, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius nepaliko vilčių konkurentams ir tvirtai tapo čempionais.

Lietuviai 2 km nuirklavo per 5 min. 48,720 sek. ir antrąją vietą užėmusią Didžiosios Britanijos komandą (5.51,400) aplenkė beveik 3 sek. Treti finišavo Lenkijos irkluotojai (5.53,050).

Didžiosios Britanijos komanda lietuviams konkurenciją sudarė tik pirmuosius 800 metrų. Tuomet M. Džiaugys, S. Ritteris, R. Maščinskas ir A. Adomavičius išsiveržė į priekį ir vėliau nuosekliai didino savo atotrūkį nuo konkurentų.

Finalo vaizdo įrašas

Porinių dviviečių finale startavusios Ieva Adomavičiūtė ir Milda Valčiukaitė gerai pradėjo lenktynes, tačiau neatlaikė lyderių diktuojamo tempo ir finišavo penktos (6.57,850).

Merginų finalo įrašas

Kiti mūsų irklutojai šiandien startavo B finaluose ir juose užėmė antrąsias vietas. Taip pasirodė Mindaugas Griškonis vienviečių varžybose (7.08,190), o Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis (6.32,610) – porinių dviviečių.

VARŽYBŲ REZULTATAI

1 Komentaras
  1. Goldie Weedon 2019-11-15 | 12:18 - Atsakyti

    But wanna remark that you have a very decent site, I enjoy the style and design it really stands out.

    http://www.oprolevorter.com/

Rašyti komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.