Lietuvos irklavimo federacijos puslapis atsinaujino! Grįžti į senąją versiją ->

Kontaktai




Lietuvos irklavimo federacija

KONTAKTAI

Adresas: Žemaitės g. 6, Vilnius LT – 03117
Telefonas: (+370) 5 21 33 154
Faksas: (+370) 5 21 33 154
El. paštas: info@lif.lt inga.daukantiene@lif.lt

REKVIZITAI

Įmonės kodas: 191366567
Sąskaita: LT-617300010035320053
AB bankas SWEDBANK

BENDRAUKIME

Lietuvos irklavimo federacijos tikslas – plėtoti ir populiarinti irklavimo sportą Lietuvoje vykdant varžybas ir ruošiant aukšto meistriškumo įgulas. Kviečiame aktyviai prisijungti prie irklavimo federacijos veiklos ir puoselėti irklavimo tradicijas. Mes tvirtai tikime, jog bendradarbiaudami su skirtingomis organizacijomis, įvairių sričių profesionalais ir irklavimo sporto mylėtojais galime sukurti tvirtą, drąsią ir įkvėpiančią bendruomenę.

Susisiekite su mumis!

Generalinė sekretorė
Inga Daukantienė
+370 610 292 58
inga.daukantiene@lif.lt
Vadybininkė Tokijo 2020 programai vykdyti
Vitalija Putriūtė
+37064164757
vitalija.putriute@gmail.com
Renginių organizatorius
Matas Taparauskas
+370 61676909
matas.taparauskas@lif.lt
Buhalterija
UAB „Amirtekas“
Loreta Lobanienė
loreta@amirtekas.lt
Vadybininkė
Iveta Gruodytė
+370 615 76453
iveta.gruodyte@lif.com
Prezidentas
Dainius Pavilionis
+370 526 53178
dainius@baltaura.lt
Viceprezidentas
Antanas Guoga
-
antanas@guoga.lt
Vilniaus miesto atstovė
Aušra Lingienė
+370 682 21902
hotelslinges@gmail.com
Trenerių atstovas
Mykolas Masilionis
+370 699 59290
auksinisyris@info.lt
Viceprezidentas
Liudvikas-Albertas Mileška
+370 463 15086
liudvikas.mileska@gmail.com
Generalinė sekretorė
Inga Daukantienė
+370 610 29258
inga.daukantiene@lif.lt
Kauno miesto atstovė
Birutė Šakickienė
Viceprezidentas
Edmundas Daukantas
+370 686 02524
edmundas.daukantas@lif.lt
Šiaulių miesto atstovas
Kęstutis Butkus
+370 698 27021
k.butkus@administratorius.lt
Birštono ir Prienų raj.atstovas
Saulius Smailys
+370 686 63648
sauliuss@birstonas.lt