Naujienos

Geriausiųjų rinkimuose – daugybė nominacijų irkluotojams!

Aiškios pavardės tų, kurie pretenduoja tapti geriausiais 2017-ųjų metų Lietuvos sportininkais. „LTeam apdovanojimų“ kandidatų sąraše yra ir didelis būrys irkluotojų.

Visas varžybas, kuriose dalyvavo, šiemet laimėję porinės keturvietės irkluotojai Aurimas Adomavičius, Rolandas Maščinskas, Martynas Džiaugys ir Dovydas Nemeravičius pretenduoja tapti geriausia vyrų metų komanda ir už pergalę pasaulio čempionate pelnyti „Metų pergalės“ apdovanojimą. Geriausia vyrų komanda taip pat pretenduoja tapti Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris, o moterų – Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė.

Į geriausių 2017 metų trenerių titulą pretenduoja Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Mykolas Masilionis ir Dovydo Nemeravičiaus trenerė Nijolė Savickytė, o į metų populiariausio sportininko vardą – M. Valčiukaitė, I. Adomavičiūtė, S. Ritteris ir M. Griškonis.

PALAIKYKIME IRKLUOTOJUS RINKIMUOSE!

Iš viso vienuolikoje rinkimų nominacijų yra daugiau kaip 50 kandidatų į asmeninius ar komandų apdovanojimus, 23 sporto šakų atstovai. Daugiausia pretendentų „Metų populiariausio“ sportininko kategorijoje – 36. Likusiose nominacijoje į geriausiųjų vardą pretenduoja po tris sportininkus, komandas ar trenerius.

Šiais metais pirmą kartą geriausių Lietuvos sportininkų rinkimuose bus pagerbta „Geriausia trenerė“ bei „Populiariausias sportininkas“. Pastarąją nominaciją lems tik tautos balsas, t.y. atviras visuomenės balsavimas.

„LTeam apdovanojimų“ nugalėtojus renka Lietuvos tautinio komiteto (25 proc.), Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (25 proc.) , Lietuvos sporto federacijų sąjungos (12,5 proc.) bei Lietuvos trenerių asociacijos (12,5 proc.) deleguoti asmenys ir įgalioti atstovai. Tradiciškai 25 procentai sprendžiamojo balso palikti visuomenei.

Balsavimas už geriausius sportininkus vyksta portale lrytas.lt. Balsuoti už kiekvienos nominacijos favoritus galima kasdien. Balsavimas vyks iki gruodžio 15 dienos.

„LTeam apdovanojimų“ geriausieji bus paskelbti gruodžio 22 dieną Vilniuje, „Siemens“ arenoje vyksiančiame iškilmingame renginyje.

BALSUOKIME ČIA