Naujienos

Jaunių žaidynės: geriausia trenerė – E. Lavickienė, geriausia mokykla – „Bangpūtys“

Per 2017 metų Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių iškilmingą uždarymą apdovanoti savivaldybių ir sportininkų ugdymo centrų konkursų nugalėtojai bei prizininkai.

Geriausia irklavimo trenere tapo Kauno rajono sporto mokykloje sportininkus ugdanti Edita Lavickienė, kurios auklėtiniai žaidynėse pelnė 202 taškus. Antrąją vietą trenerių įskaitoje užėmė Valdas Varašinskas (168) iš Klaipėdos irklavimo centro, trečiąją – Vytautas Valiauskas (145) iš Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“.

Į geriausiųjų penketuką taip pat pateko Alis Striška (117) iš Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ ir Vytautas Milius (116,6) iš Vilniaus miesto sporto centro.

 

Tarp irkluotojus rengiančių ugdymo centrų neprilygstamas buvo „Bangpūtys“, kurio pirmoji komanda surinko 567 taškus. Antrąją vietą užėmė Vilniaus miesto sporto centras (361), trečiąją – Kauno rajono sporto mokykla (332). Toliau išsirikiavo Klaipėdos irklavimo centras (273), Šiaulių sporto mokykla „Atžalynas“ (214), Trakų kūno kultūros ir sporto centras (159), „Bangpūtys-2“ (140), Birštono sporto mokykla (100), Kupiškio kūno kultūros ir sporto centras (69), Prienų rajono kūno kultūros ir sporto centras (54), Vilniaus irklavimo klubas „Gloria“ (52) ir Telšių sporto ir rekreacijos centras (36).