Naujienos

LIF taurės etape Šiauliuose – dalyvių gausa

Šeštadienį Šiaulių Talkšos ežere įvyko LIF taurės II-ojo etapo varžybos. Jos buvo organizuotos kartu su tarptautine „Salduvės“ irklavimo regata ir Lietuvos studentų čempionatu. Iš viso sulaukta net 232 dalyvių, tarp kurių – ir svečiai iš Latvijos.

Vyrų vienivečių valčių klasėje (M1x) triumfavo Povilas Stankūnas, A finale distanciją įveikęs per 6:58,09 min. Sidabro medalį iškovojo Benas Paunksnis (7:08,96 min.), bronzą laimėjo Mykolas Montvila (7:13,64 min.).

Tarp moterų (W1x) vyko kur kas įnirtingesnė kova. A finale greičiausia buvo viešnia iš kaimyninės Latvijos – Laine Rumpe trasą įveikė per 8:01,51 min. Nedaug nuo jos atsiliko ir antrą vietą užėmė Gabija Stankevičiūtė (8:03,82 min.), trečia finišavo Raminta Morkūnaitė (8:04,10 min.).

Vyrų pavienių dviviečių valčių klasėje (M2-) antrame etape iš eilės ant aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio kopė Alberto Fontani ir Arnas Andriušaitis (6:57,81 min.), A finale užtikrintai aplenkę kaimynus latvius Kristerį Šmitą ir Andersoną Vladislavą (7:15,38 min.) bei tautiečius Paulių Černevičių ir Valdą Venckų (7:16,86. min.).

Moterų pavienių dviviečių valčių įskaitoje triumfavo Ūla Jonušaitytė ir Ugnė Rudaitytė (7:43,50 min.), antroji vieta ir sidabro medaliai atiteko Aušrai Kavaliauskaitei ir Gabijai Stašaitytei (8:16,12 min.).

Kaip ir I-ajame, taip ir II-ajame etape prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o 1-7 vietas užėmę irkluotojai savo LIF taurės sąskaitas papildė įskaitiniais taškais.

Etapo rėmėjai – „S-Sportas“ ir „Akvilė“.

III-asis etapas rugpjūčio 31 d. bus surengtas Kupiškyje.

VARŽYBŲ REZULTATAI
NUOTRAUKŲ ALBUMAS