Naujienos

LIF taurės I etapas ir 8-oji Karaliaus Vilhelmo kanalo irklavimo regata

Gegužės 1 d. Drevernoje vyko 8-oji Karaliaus Vilhelmo kanalo irklavimo regata ir Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) taurės I etapas.

LIF taurės I etapo vyrų vienviečių valčių klasėje III-čią vietą iškovojo Modestas Uscila (treneris S. Klerauskas), II-ą vietą iškovojo Jonas-Saulius Ilonis (treneris V. Leknickas), nugalėtoju tapo Virgilijus Prušinskas (treneriai V. Milius, T. Valčiukas).

Merginų grupėje  III-čią ir II-ą vietas užėmė trenerės A. Tamulevičienės auklėtinės Julija Komaraitė ir Simona Vilėniškytė, o nugalėtoja tapo Nomeda Nazarenkaitė (treneris A. Striška).

Vyrų pavienio irklo dviviečių valčių klasėje III-čią vietą užėmė Vilius Kundrotas ir Vilius Grikpėdis (treneriai T. Katliorius, T. Plauška, V. Varašinskas V. Viršilas), II-ą vietą užėmė Saulius Aužbikavičius ir Mantas Gudukas (treneris R. Barzinskis), I-ą vietą iškovojo Mantas Juškevičius ir Povilas Stankūnas (treneriai V. Vilkelis, E. ir A. Lavickai).

Merginų grupėje Gabija Monkevičiūtė ir Karina Sobutaitė (treneriai V. Viršilas, V. Varašinskas) užėmė trečią vietą, Karolina Šimkutė ir Dainida Jonauskaitė (treneriai T. Vaitkūnas, T. Katliorius, T. Plauška) užėmę antrą vietą, o nugalėtojomis tapo Gabija Šarkauskaitė ir Vilmantė Putnaitė (treneris V. Sokolinskis).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos irklavimo federacijos skirtais medaliais ir generalinio rėmėjo UAB “Arimex” įsteigtais prizais.

8-osios Karaliaus Vilhelmo kanalo irklavimo regatos nugalėtojai ir prizininkai suaugusių, jaunių ir meistrų amžiaus grupėse buvo apdovanoti Klaipėdos irklavimo centro medaliais.

Visų dalyvių rezultatai: https://www.lif.lt/2019-metu-rezultatai/