Naujienos

Prestižinėje ,,Gintarinių irklų“ regatoje triumfavo Lietuvos olimpinė rinktinė

Paskutinį birželio savaitgalį vyko didžiausia regata Baltijos regione ,,Gintariniai irklai”. Ši regata – tradicija ne tik irklavimo bendruomenei, bet ir miesto gyventojams. ,,Gintariniai irklai” šiemet vyko 62-ąjį kartą.

Renginyje dalyvavo per 500 atletų iš skirtingų pasaulio šalių: Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Sakartvelo, Izraelio ir, žinoma, Lietuvos. Dauguma sportininkų jau šią vasarą susitiks Paryžiaus olimpinėse žaidynėse ir kovos dėl pergalių olimpinėse trasose.

Tarptautinėje regatoje triumfavo Lietuvos irklavimo olimpinės rinktinės nariai: Kamilė Kralikaitė, Ieva Adomavičiūtė, Giedrius Bieliauskas, Viktorija Senkutė, Domantas ir Dovydas Stankūnai, Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė. Visi sportininkai namo iškeliavo su auksiniais ,,Gintarinių irklų” medaliais ir rėmėjų įsteigtais piniginiais prizais, kurie prisidės prie pasiruošimo olimpinėms žaidynėms.

Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė irklavo pavienėje dvivietėje valtyje, Giedrius Bieliauskas ir Viktorija Senkutė – vienvietėse, Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė kartu irklavo porinėje dvivietėje valtyje, o broliai Domantas ir Dovydas Stankūnai jėgas išbandė pavienių dviviečių ir pavienių keturviečių valčių klasėse. 

LIF generalinis sekretorius Saulius Ritter džiaugėsi, kad tiek žiūrovai, tiek irklavimo bendruomenės nariai turėjo galimybę išlydėti Lietuvos irklavimo rinktinę į svarbiausią jų karjeros startą: ,,Labai džiaugiamės, kad 62-oji ,,Gintarinių irklų” regata įvyko ir joje dalyvavo mūsų olimpiečiai. Pademonstruoti sportininkų rezultatai labai tenkina ir yra išties daug žadantys prieš olimpines žaidynes.”