Naujienos

Tarptautinė irklavimo sezono atidarymo regata Trakuose

Gegužės 4–6 dienomis Lietuvos irklavimo federacija (LIF) kviečia į Trakų irklavimo bazėje (Karaimų g. 73, Trakai) vyksiančią Irklavimo sezono atidarymo tarptautinę regatą bei atrankos į gegužės 26-27 d. Prancūzijoje vyksiantį Europos jaunių irklavimo čempionatą, birželio 2–3 dienomis Belgrade vyksiančias Pasaulio irklavimo taurės 1-ojo etapo varžybas bei spalio mėn. Argentinoje vyksiančias jaunių olimpines žaidynes.

Regatoje dalyvaujančios amžiaus grupės: jauniai, jaunimas iki 23 m. ir suaugę. Be Lietuvos irkluotojų regatoje dalyvaus ir Latvijos, Estijos bei Graikijos atstovai. Lietuvą atstovaus 103 irkluotojai (76 įgulos), Latviją – 14 atletų (17 įgulų), o iš Graikijos atvyksta 10 irkluotojų (6 įgulos). Šioje regatoje varžysis ir jau žinomi bei aukščiausias vietas įvairiose tarptautinėse varžybose iškovoję Aurimas Adomavičius, Ieva Adomavičiūtė, Martynas Džiaugys, Mindaugas Griškonis, Saulius Ritter, Rolandas Maščinskas, Dovydas Nemeravičius, Milda Valčiukaitė ir kiti atletai.

 

Regatoje bus vykdoma:

  • Jaunių atranka į Europos jaunių irklavimo čempionatą Prancūzijoje, kurioje dalyvaus merginų ir vaikinų vienvietės porinės ir pavienės dvivietės valtys. Dalyvausiantys atrankoje privalės dalyvauti visų dienų plaukimuose.
  • Jaunimo iki 23 m. ir suaugusiųjų atranka į Pasaulio taurės 1-ąjį ir 3-ąjį etapus.

Pirmos dienos įgulų reitingas bus sudarytas pagal kontrolinių testavimų rezultatus ir žinomus įgulų pajėgumus. Regatos metu bus tiesioginė kvalifikacija į A, B ir C finalus, priklausomai nuo įgulų skaičiaus. Priklausomai nuo pirmo etapo rezultatų bus formuojamos suaugusiųjų valčių įgulos, kurios varžysis antrame etape, o jauniai kartos varžybas vienviečių ir pavienių dviviečių valčių klasėse.

 

Kvietimas dalyvauti regatoje ir preliminari varžybų programa

Dalyvių sąrašas (penktadienis)

Dalyvių sąrašas (šeštadienis)