Lietuvos irklavimo federacijos puslapis atsinaujino! Grįžti į senąją versiją ->

Olimpiečiai

LIETUVOS IRKLUOTOJAI – OLIMPINIŲ ŽAIDYNIŲ DALYVIAI

Sportininko 

vardas, Pavardė

Gimimo data Olimpinių žaidynių vieta, metai Rungtys Rezultatas Iškovota vieta Dalyvių skaičius
Antanas BAGDONAVIČIUS
1938 06 15 Roma 1960 M2 + 7:30.17 2 18
Tokijas 1964 M8 + 6:30.69 5 14
Mechikas 1968 M8 + 6:09.11 3 12
Zigmas JUKNA 1935 07 13 – 1980 10 07 Roma 1960 M2 + 7:30.17 2 18
Tokijas 1964 M8 + 6:30.69 5 14
Mechikas 1968 M8 + 6:09.11 3 12
Vytautas BRIEDIS 1940 08 27 Tokijas 1964 M8 + 6:30.69 5 11
Mechikas 1968 M8 + 6:09.11 3 12
Juozas JAGELAVIČIUS 1939 01 12 -2000 06 17 Tokijas 1964 M8 + 6:30.69 5 14
Mechikas 1968 M8 + 6:09.11 3 12
Celestinas JUCYS 1939 01 18 Tokijas 1964 M4 – 7:22.03 7 14
Petras KARLA 1937 04 09 -1969 10 14 Tokijas 1964 M8 + 6:30.69 5 14
Eugenijus LEVICKAS 1941 04 05 – 2015 10 09 Tokijas 1964 M4 – 7:22.03 7 14
Povilas LIUTKAITIS 1937 02 05 – 2013 05 04 Tokijas 1964  M4 – 7:22.03 7 14
Jonas MOTIEJŪNAS 1940 09 21 Tokijas Mechikas 1964

1968

M4

M8 +

7:22.03

M8+ atsarginis

7 14

12

Ričardas VAITKEVIČIUS 1933 05 06 -1996 01 03 Tokijas 1964 M8 + 6:30.69 5 14
Apolinaras GRIGAS 1945 09 03 – 2015 11 15 Mechikas 1968 M2 – iškrito po paguodos plaukimo 18
Vytautas BUTKUS 1949 12 20 Monrealis 1976 M4 x 6:19.89 2 11
Antanas ČIKOTAS 1951 06 02 Monrealis 1976 M8 + pag. pl. 7 12
Leonora KAMINSKAITĖ (Ruokienė) 1951 01 29 -1986 02 09 Monrealis 1976 W2 x 3:49.93 3 10
Genovaitė RAMOŠKIENĖ (Šidagytė) 1944 07 13 Monrealis 1976 W2 x 3:49.93 3 10
Klavdija KOŽENKOVA (Korniuščenko) 1949 03 24 Monrealis 1976 W8+ 3:36.17 2
Regina BALTUTYTĖ     (Mileckienė) 1954 07 21 Maskva 1980 W8+ atsarginė 6
Jonas NARMONTAS 1960 09 14 Maskva

Seulas

1980

1988

M8 +

M4 +

5:52.66

2 finale nebaigė

3

12

9

14

Jonas PINSKUS 1959 09 22 Maskva 1980 M8 + 5:52.66 3 9
Sandra BRAZAUSKAITĖ 1963 08 03 Seulas 1988 W8 + 6:22.35 4 16  7
Aušra GUDELŪNAITĖ 1963 05 09 Seulas 1988 W8+  vairin. 6:22.35 4 16  7
Sigitas KUČINSKAS 1963 03 11 Seulas 1988 M4 + 2 finale  nebaigė 12 14
Reda RIBINSKAITĖ  (Stanevičienė) 1966 06 08 Seulas 1988 W4+ 7:27.20 9 10
Juozas BAGDONAS 1968 06 21 Barselona Atlanta 1992

1996

M2

M2-

6:38.12 9

10

16

18

Ričardas BUKYS 1967 02 05 Barselona 1992 M2- 7:01.82 17 19 18
Violeta BERNOTAITĖ 1965 04 04 Barselona 1992 W2- 10 13 18
Zigmas GUDAUSKAS 1958 02 25 Barselona 1992 M2- 7:01.82 17 19
Kristina POPLAVSKAJA (Bagvilienė) 1972 07 24 Barselona

Sidnėjus

1992

2000

W1x

W2x

8:27.84

7:01.70

11

3

11 15
Violeta LASTAKAUSKAITĖ 1963 12 28 Barselona 1992 W2- 10 13
Valdemaras MAČIULSKIS 1966 07 19 Barselona 1992 M2+ vairin. 9 16
Einius PETKUS 1970 05 29 Barselona

Atlanta

1992

1996

M2 +

M2

6:38.12 9

10

16

18

Birutė ŠAKICKIENĖ         (Juozėnaitė ) 1968 11 26 Atlanta

Sidnėjus

1996

2000

W 1x

W2x

8:17.80

7:01.70

14

3

17
Kęstutis KEBLYS 1976 03 02 Atėnai 2004 M2x 6:24.56 14 14
Einaras ŠIAUDVYTIS 1977 11 01 Atėnai 2004 M2x 6:24.56 14 14
Mindaugas GRIŠKONIS 1986 01 17 Pekinas

Londonas

Rio de Žaneiras

2008

2012

2016

M1x

M1X

M2X

7:09.23

7:15.32

6:51,39

8

8

2

33

33

13

Donata Vištartaitė 1989 06 11 Londonas

Rio de Žaneiras

2012

2016

W1x

W2x

7:47.94

7:43,76

8

3

28

13

Rolandas Maščinskas 1992 08 06 Londonas 2012 M2X 6:42.96 6 13
Saulius Ritter 1988 08 23 Londonas

Rio de Žaneiras

2012

2016

M2X

M2X

6:42.96

6:51,39

6

2

13

13

Milda Valčiukaitė 1995 05 24 Rio de Žaneiras 2016 W2x 7:43,76 3 13
Armandas Kelmelis 1993 09 23 Rio de Žaneiras 2016 M1x 7:00,72 19 32
Lina Šaltytė 1987 02 09 Rio de Žaneiras 2016 W1x 7:38,39 14 32
Aurimas Adomavičius 1993 09 23 Rio de Žaneiras 2016 M4x 6:15,16 9 10
Dominykas Jančionis 1993 02 28 Rio de Žaneiras 2016 M4x 6:15,16 9 10
Martynas Džiaugys 1986 11 08 Rio de Žaneiras 2016 M4x 6:15,16 9 10
Dovydas Nemeravičius 1996 12 11 Rio de Žaneiras 2016 M4x 6:15,16 9 10
Žygimantas Gališanskis 1992 06 26 Rio de Žaneiras 2016 M4x (atsarginis komandos narys)