Lietuvos irklavimo federacijos puslapis atsinaujino! Grįžti į senąją versiją ->

Naujienos

Tarptautinės irklavimo sezono atidarymo regatos Trakuose 1-osios dienos rezultatai

2018 m. gegužės 4 d. Irklavimo sezono atidarymo tarptautinėje regatoje vykusiose varžybose dėl patekimo į finalą moterų vienviečių valčių klasėje į finalą A pateko geriausius rezultatus  pasiekusios Milda Valčiukaitė (07:37,8 min.), Ieva Adomavičiūtė (07:45,04 min), Lina Šaltytė-Masilionė 07:58,20 min.) ir Agnė Ginevičiūtė (08:06,5 min.). Finale A su jomis varžysis  ir Graikijos atstovė Aikaterini Nikolaidou (07:59,5 min.) bei Daugpilio irkluotoja Olga Svirska (08:04,23 min.). Į finalą B pateko Viktorija Vareikaitė (08:23,45 min.), Diana Lechovičiūtė (08:29,54 min.) ir Gabrielė Michailova (08:18,6 min.).

Vyrų vienviečių valčių klasėje finale A varžysis Saulius Ritter (07:04,30 min.), Žygimantas Gališanskis (07:12,73 min.), Mindaugas Griškonis (07:16,58 min.) ir Dovydas Nemeravičius (07:19,35 min.). Vietą A finale Vyrų vienviečių valčių klasėje išsikovojo ir Spyros Christos Giannaros iš Graikijos (07:11,45) bei latvis Janis Timbors (07:15,21).  Paulius Černevičius (07:22,06 min.) Armandas Kelmelis (07:25,51 min.), Arnas Kazlauskas (08:32,50 min.), Karolis Kamarauskas (07:39,91 min.), Artūras Miravjov (07:39,59 min.), Tomas Plauška (07:42,18 min. ) ir Paulius Antanavičius (07:43,91 min.) varžysis finale B.

Visi Lietuvos irkluotojai, išskyrus T. Plaušką, patekę į A ir B finalus dalyvauja atrankoje į nacionalinę  rinktinę.

Suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių pavienių dviviečių valčių klasėje vyrų ir vaikinų tarpe geriausią rezultatą pasiekė Domantas ir Dovydas Stankūnai (06:36,76 min.), antroje vietoje liko Giedrius Bieliauskas ir Povilas Stankūnas (06:39,92 min.), trečioje vietoje – Saulius Jonas Ilonis ir Mntas Juškevičius (06:47,88 min.), ketvirti liko Dovydas Balsys ir Tautvydas Vaitkunas (07:09,01 min.), penkti – Rokas Bendžius ir Aras Mikelionis (07:44,94 min.), šeštoje vietoje Benas Volkovas ir Jogaila Tervydis (07:54,12 min.), septintoje – Gustas Burkauskas ir Saulius Aužbikavičius (08:07,54 min.).

Visi jie, išskyrus D. Balsį ir T. Vaitkūną dalyvauja atrankoje į nacionalinę rinktinę.

Moterų pavienių dviviečių valčių klasėje kandidatės į nacionalinę rinktinę Kamilė Kralikaitė ir Vytautė Urbonaitė  2 000 distanciją įveikė per  07:55,06 min.

Vyrų porinių dviviečių valčių klasėje pirmieji distanciją įveikė atrankoje į nacionalinę rinktinę dalyvaujantys Aurimas Adomavičius ir Rolandas Maščinskas (06:21,23 min.), o į nacionalinę rinktinė pretenduojantys Martynas Džiaugys ir Dominykas Jančionis liko penkti (06:53,82 min.) ir juos be A. Adomavičiaus ir R. Maščinsko aplenkė 3 Graikijos ekipos.

Jaunių merginų vienviečių valčių klasėje iš  7 atrankoje į nacionalinę rinktinę dalyvaujančių merginų geriausią rezultatą šios dienos rungtynėse pasiekė Laurita Nemeravičiūtė (08:07,43 min.), antroje vietoje liko Ugnė Juzėnaitė (08:12,62 min.), o trečioje liko Raminta Morkūnaitė (08:16,06 min.)

Jaunių vaikinų vienviečių valčių klasėje iš 16 atrankoje į nacionalinę rinktinę dalyvaujančiųjų pirmąsias vietas šiandien iškovojo Titas Mašanauskas (07:17,97 min.), Martynas Vaitkevičius (07:31,06 min.), Rokas Jakubauskas (07:31,06 min.) Virginijus Prušinskas (07:33,06 min.), Algirdas Staškevičius (07:33,81 min.), Augustinas Matusevičius (07:37,97 min.).

 

Šeštadienio dienos starto protokolai

0 Komentarų

Rašyti komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.