Naujienos

Apie sportinės karjeros pabaigą pranešęs S.Ritter: „Buvo sunku, bet tikrai verta“

„Atėjo man laikas, – savo „Facebook“ paskyroje rašė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių vicečempionas Saulius Ritter. – Nors viskas turi pabaigą, bet noriu, kad ši pabaiga nebūtų liūdna“.

Pasak vieno tituluočiausio šalies sportininko, per 21 metus irklavime jis patyrė begalę nuostabių akimirkų, kurias visą likusį gyvenimą nešiosiuos su savimi.

„Džiaugiuosi širdimi, kad Tėvai mane supažindino su irklavimu. Sportuodamas sutikau daugybę įspūdingų ir stiprių asmenybių. Radau ištikimų draugų, bendražygių, kurie padėjo kartu siekti tikslų, – rašė S.Ritter. – Didžiuojuosi, kad turėjau galimybę atstovauti savo šaliai – jeigu kas paklaustų, ar vėl rinkčiausi tokį kelią, net nedvejodamas sutikčiau. Taip, buvo be galo sunku, bet buvo tikrai verta! Ir nors su profesionaliu sportu atsisveikinu, toli nuo jo nepabėgsiu. Būdami Trakuose tikrai mane sutiksite – tik jau nebe irklavimuose takuose“.

Olimpinis vicečempionas rugpjūtį šventė savo 33-ą gimtadienį. Jis – daugkartinis Lietuvos bei dukart Europos čempionas. Savo apdovanojimų kolekcijoje taip pat turi du sidabro medalius iš pasaulio čempionatų (2013, 2015), du aukso medalius iš universiadų (2013, 2015), bronzą iš pasaulio U-23 pirmenybių.