Naujienos

FISA atstovai vertino lietuvių pasirengimą čempionatui

Lietuvoje apsilankę Tarptautinės irklavimo federacijos (FISA) atstovai liko patenkinti Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) vykdomais pasirengimo 2017 metų pasaulio jaunių čempionatui (vyks rugpjūčio 2-6 d.) darbais.

Mūsų šalyje viešėjo FISA renginių komisijos narys Matthew Draperis ir FISA renginių vadybininkas Cameronas Allenas. Vizito metu jie bendravo su LIF vadovais ir apsilankė Trakų irklavimo bazėje.

„Mums tai buvo pirmasis vizitas į Trakus ir Vilnių, galiu pasakyti, kad tai yra nuostabios vietos, – besibaigiant vizitui kalbėjo C. Allenas. – LIF kasmet rengia dideles regatas, todėl aptarinėti pasirengimo darbus su patyrusiais žmonėmis yra vienas malonumas. Manau, Lietuvai labai pasitarnaus tai, kad irklavimo trasa Trakuose buvo patobulinta ir dabar turi 8 takus, bus naujas starto tiltelis. Tai atveria daug galimybių pritraukti naujų didelių regatų.“

Paklaustas, ar yra kokių trūkumų lietuvių darbe, C. Allenas nusišypsojo: „Tikriausiai praverstų daugiau pinigų.“

M. Draperis pažymėjo, kad FISA kartu su renginių organizatoriais siekia įvairius čempionatus rengti kuo efekktyviau. „Kiekvieną kartą apžvelgiame viską, kas vyks regatos metu, stengiamės daryti viską efektyviau, paprasčiau, kad renginių organizavimo procesas tobulėtų. Mes čia atvykome ne tam, kad ieškotume, ko LIF nedaro ir kabinėtumėmės. Esame tam, kad renginys pavyktų kuo geriau. Lietuviai dalyvauja daugelyje regatų, kažkas kažkur kažką padaro geriau, jūsų žmonės tai pastebi, parsiveža geras mintis ir stengiasi įgyvendinti“, – kalbėjo M. Draperis.

LIF neslepia, kad nuoseklus kasmetis darbas turi savo tikslą – vieną dieną surengti Trakuose suaugusiųjų pasaulio čempionatą.

FISA atstovai įsitikinę, kad tikslas yra pasiekiamas, o Lietuva eina teisinga linkme. „Trasos patobulinimas yra didelis žingsnis į priekį. Labai svarbu užsitikrinti šalies valdžios paramą, nes be jos didieji čempionatai nėra įmanomi“, – tvirtino C. Allenas.

„Visada bus įvairių dalykų aptarimui, tačiau federacija tikrai daro teisingus žingsius ta linkme, – neabejojo M. Draperis. – Galiu pasakyti, kad FISA būtų pasirengusi visomis išgalėmis padėti Lietuvai surengti čempionatą, nes tai yra labai didelis, sudėtingas ir brangus renginys.“

High Bay Led LightingThe first LED just came out, and (LED) bulbs are the biggest advancement in lighting. The benefits of LED lights are numerous and well documented. Compared to modern incandescent light bulbs, they typically save 75% of their energy and can last up to 50 times longer. Today’s LED bulbs are a great improvement over previous LED bulbs. They generate very little heat, do not emit ultraviolet or infrared, are mercury-free, impact resistant, and can operate effectively in extreme environments.

http://xmarketplace.store/shortcodes/shortcode-ux-sliders/

http://transatlantic-debates.com/2013-news/edition-2013-teams-have-been-confirmed/

http://www.ecotransportexpress.eu/?p=264