Naujienos

Trakuose – 55-oji „Gintarinių irklų“ regata

ľKuomet Lietuvos padangės dažosi ryškia saule, o oras pasiekia daugiau nei 20°C laipsnių karštį, Trakų pilies ežero pakrantes šturmuoja irkluotojai. Jau š.m. birželio 23-25 dienomis vyks jubiliejinė, 55-oji „Gintarinių irklų” regata.

Į Lietuvos irklavimo sostinę – Trakus, irkluotojai traukia iš viso pasaulio

 Sakoma, kad „Gintarinių irklų” regatoje irkluotojai pasitikrina jėgas prieš svarbiausius startus Europos bei pasaulio irklavimo čempionatuose ar net olimpinėse žaidynėse. Šiais metais į „Gintarinių irklų” varžybas atvyksta pozityviai nusiteikę sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos bei Rusijos. Varžybose šypsosis ir Lietuvos irkluotojai.

Žiūrovų plojimus ir palaikymo šūksnius Trakų ežero pakrantėse bus galima girdėti jau nuo penktadienio popietės, 16 valandos – būtent tuomet prasidės spalvingų varžybų startai. Nespėję atvykti penktadienį, žiūrovai išskirtiniu renginiu mėgausis šeštadienį – vienoje gražiausių Lietuvos vietų irkluotojai varžysis nuo 9 iki 17 valandos, o meistrų plaukimai prasidės žaviai vakarėjant, nuo 18 valandos. Puikų laiką prie Trakų pilies sekmadienį 16 valandą vainikuos ne tik kvapą gniaužiantys vaizdai, bet ir azartiškiausios sprinto varžybos!

Irkluotojos

„Gintariniai irklai” – unikalus renginys, vienijantis ne tik skirtingas organizacijas, bet ir įvairaus amžiaus sportininkus

Galingi yriai aplink Trakų pilį – ypatingas reginys, kuris kiekvienais metais susilaukia didelio visuomenės dėmesio. Sportininkai didžiulio palaikymo tikisi ir šiais metais – aktyvus, gyvas Trakų miestas visuomet pulsuoja ryškia sporto kultūra.

Varžybos vyks jau šį savaitgalį, organizatoriai patikina – tai geriausia vieta praleisti laiką su šeima, draugais ir pailsėti ties vinguriuojančia Trakų pilies ežero pakrante.