Naujienos

Kasmetinis irklavimo vakaras

Šeštadienį Trakuose vyko kasmetinis irklavimo vakaras, kurio metu buvo prisimintos džiugiausios 2017 metų akimirkos irklavimo sporte.

Vakaras prasidėjo nuo Lietuvos muzikų rėmimo fondo akordeonistų Aido Kvetkausko ir Tautvydo Maluko pasirodymo, kurie viso renginio metu džiugino profesionaliai atliekamais kūriniais ir vakarui suteikė muzikinių spalvų.

Renginio vedėjas Paulius Ambrazevičius tradicinį irklavimo vakarą pristatė kiek kitaip nei įprastai, kalbindamas sportininkus, trenerius bei gydytojus ne tik sportinėmis temomis. Pirmieji šalia Pauliaus įsitaisė masažuotojas Aleksandras Trofimovas bei gydytojas Kęstutis Linkus, o pasidalinę savo patirtimis ir įspūdžiais kėdę užleido irklavimo rinktinės vyr. treneriui Mykolui Masilioniui. Treneris patvirtino, jog 2017 metai sportininkams buvo išties sėkmingi, o sportininkų atkaklumas, ryžtas ir nuolatinis darbas dar stebins ateityje. Nors vakaras priklausė irkluotojams, nebuvo užmirštas ir trenerio nuolatinis bendražygis – keturkojis, kuris P. Abrazevičiaus dėmesį atkreipė išskirtiniu vardu. Išsiaiškinus keturkojo vardo kilmę ir išklausius mikliais rankų pirštais valdomus akordeonus šalia Pauliaus buvo pakviesta moterų porinės dvivietės įgulos narė Ieva Adomavičiūtė. Sportininkė su šypsena dalijosi savo patirtimi Jungtinėse Amerikos Valstijose ir neslėpė džiugesio, kad vėl į valtį galėjo atsisėsti kartu su Olimpinės bronzos laimėtoja Milda Valčiukaite.

Kol ekrane vakaro svečiai stebėjo 2017 metais užfiksuotas emocijas, ant scenos rikiavosi pasaulio čempionai – Aurimas Adomavičius, Rolandas Maščinkas, Martynas Džiaugys ir Dovydas Nemeravičius. Bene iškalbingiausias pasirodė Rolandas, kuriam žodžių ieškoti kišenėje nereikėjo. Nors vyrai nusiteikę kovingai, pažado dėl aukso Tokijo Olimpinėse žaidynėse išpešti nepavyko, bet iš degančių akių buvo matyti, kad ryžto netrūksta nei vienam.

Už sportininkų nuopelnus, gydytojų triūsą bei trenerio atsidavimą Lietuvos irklavimo federacija kiekvienam skyrė prizus, kuriuos negailėdamas gerų žodžių įteikė Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Dainius Pavilionis.

Vakaro svečių rate lankėsi Trakų rajono savivaldybės merė p. Edita Rudelienė, kuri prisipažino, jog ir liga neprivertė praleisti irklavimo sotinėje rengiamos šventės. Merė sveikino visus atvykusius, džiaugėsi, kad Trakų miestas gerai žinomas irklavimo pasaulyje ir linkėjo sportininkams visokeriopos sėkmės. Už merės palaikymą ir meilę irklavimo sportui Lietuvos irklavimo federacija įteikė vardinę Lietuvos irklavimo dovanėlę.

Nepastebėti neliko ir ilgaamžiai Lietuvos irklavimo federacijos partneriai bei rėmėjai – Baltic Tours Group, jiems buvo įteiktas restauruotas praėjusio amžiaus porinis irklas su užrašu “Ačiū, kad padedate irtis pirmyn”, mat su tokiais irklais kadaise irklavo ir įmonės generalinis direktorius Sigitas Fabijonavičius.

Išdalinus prizus ir dar kartą pasidžiaugus sportininkų pasiekimais visi vakaro svečiai buvo pakviesti įsiamžinti tradicinėje irklavimo vakaro nuotraukoje ir IKI SUSITIKIMO KITAIS METAIS!