Naujienos

Keturvietės – be kelialapių į Tokijo olimpines žaidynes

Sekmadienį (gegužės 16 d.) Liucernoje vykusioje pasaulio atrankos į Tokijo olimpines žaidynes regatoje Lietuvos įguloms nepavyko iškovoti kelialapių.

Pavienė keturvietė (Mantas Juškevičius, Domantas, Dovydas ir Povilas Stankūnai) pusfinalyje distanciją įveikė per 06:13.89, finišo liniją kirto penkti ir buvo eliminuoti iš tolimesnės kovos dėl bilietų Į Tokiją.

Kiek vėliau vykusiame pavienių keturviečių finale paskutinius du kelialapius iškovojo Pietų Afrikos Respublikos ir Kanados įgulos.

Porinė keturvietė (Aurimas Adomavičius, Dovydas Nemeravičius, Dominykas Jančionis ir Martynas Džiaugys) finale distanciją įveikė per 05:53.09 ir finišavo treti. Kelialapius į Tokijo olimpines žaidynes iškovojo Estijos (05:50.94) ir Rusijos (05:50.99) įgulos.

Tai buvo paskutinis šansas Lietuvos irkluotojams kautis dėl kelialapių į liepos mėnesį Japonijoje vyksiančias olimpines žaidynes. Priminsime, kad teisę jose dalyvauti yra iškovojusios trys mūsų šalies įgulos: vyrų vienvietė ir vyrų bei moterų porinės dvivietės.