Naujienos

Šiauliuose išdalyti Lietuvos jaunimo čempionato medaliai

Sekmadienį Šiauliuose vyko atviras Lietuvos jaunimo irklavimo čempionatas.

Vaikinų vienviečių valčių klasės finale greičiausias buvo Domantas Riauba (Kupiškio KKSC), sidabrą iškovojo Džeraldas Daunoras („Atžalynas“), bronza džiaugėsi Gustas Motiejūnas („Bangpūtys“). Merginų finale pirmoji finišą kirto Ugnė Juzėnaitė (8:34.74), sidabru pasipuošė Ugnė Rudaitytė, bronza – Eglė Maižvilaitė.

Vaikinų porinių dviviečių finale greičiausi buvo „Sostinė sporto centro“ auklėtiniai Martynas Vaitkevičius ir Benas Paunksnis (6:48.05), sidabras atiteko Domantui Janickui ir Viliui Juškai, bronza – Rojui Noreikai ir Benui Valasevičiui. Merginų porinių valčių klasės finale auksą iškovojo Ugnė Šakickaitė ir Agnė Kubaitytė („Bangpūtys“), sidabrą – Eva Narauskaitė ir Jolanta Sinkevičiūtė, bronzą – Saulė Butvilaitė ir Danielė Vedrickaitė.

Merginų pavienių dviviečių finale geriausiai sekėsi Laurai Gabšytei ir Augustei Šablinskaitei (IK „Favoritas“), sidabras atiteko Adrianai Stankevičiūtei ir Alvijai-Kotrynai Gustei.

Vaikinų pavienių dviviečių finale stipriausi buvo Klaipėdos irklavimo centro auklėtiniai Paulius Brusokas ir Vilius Grikpėdis, sidabrą iškovojo Oskaras Lukšys ir Kevinas Nedveckis, bronzą – Alberto Fontani ir Edvinas Jankauskas.

Lietuvos jaunieji irkluotojai varžėsi ir keturviečių valčių klasėse – su visais rezultatais galite susipažinti ČIA: PUSFINALIAI, FINALAI