Naujienos

„Bronziniai“ irkluotojai D.Nemeravičius ir A.Kelmelis: „Vylėmės, kad gali pavykti parvežti medalius“

„Distancijoje galvojome apie kiekvieną yrį“, – po bronzinio finišo Europos irklavimo čempionato vyrų porinių dviviečių finale šypsojo Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis.

Lietuvos įgula finale trasą įveikė per  6:42.11 ir finišo liniją kirto treti.

Čempionais tapo kroatai broliai Martinas ir Valentas Sinkovičiai (6:35.93), sidabrą iškovojo ispanai Aleixas Garcia Pujolaris ir Rodrigo Conde Romero (6:38.46).

„Visi yriai buvo skirtingi, todėl dar prieš startą nutarėme, kad yris po yrio krapštysime, – sakė D.Nemeravičius. – Nes matėme, kad nesigaus dirbti kaip laikrodukui, tam trukdė gūsingas vėjas… „Yris po yrio, yris po yrio“ – tik tai ir sukosi galvoje irkluojant. Žinojome, kad negalime „atleisti“, matėme, tik „atleidžiame“ ir kitos komandos pradeda artėti arba bėga“.

Paklausti, ar tikėjosi medalių Europos čempionate, D.Nemeravičius ir A.Kelmelis susižvalgė.

„Tikėjomės? Manau, kad labiau vylėmės, kad gali pavykti“, – teigė D.Nemeravičius.

A.Kelmelis priminė, kad iki pasaulio irklavimo čempionato liko penkios savaitės, todėl daug laiko poilsiui tikrai nebus.

„Atsipūsime labai trumpai ir pradėsime naują treniruočių ciklą“, – sakė A.Kelmelis.

D.Nemeravičius pabrėžė, kad bus bandoma ištaisyti visas likusias klaidas. „Tiesą pasakius, pasaulio taurės III-ajame etape mano savijauta buvo kur kas geresnė. Šįkart fiziškai jaučiausi prasčiau, – kalbėjo D.Nemeravičius. – Galbūt, buvo padaryta viena ar kelios nedidelės klaidelės pasirengime. Viską identifikuosime ir pataisysime“.

Primename, kad Europos irklavimo čempionate moterų porinė dvivietė – Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė – užėmė ketvirtą vietą, vyrų pavienę dvivietę irkluojantys broliai Domantas ir Dovydas Stankūnai taip pat buvo ketvirti. Vyrų porinė keturvietė – Žygimantas Gališanskis, Dominykas Jančionis, Giedrius Bieliauskas ir Aurimas Adomavičius šventė pergalę B finale (galutinė pozicija pirmenybėse – 7 vieta), o Viktorija Senkutė B finale buvo ketvirta (10 vieta Europos čempionate).

Lietuvos rinktinė netrukus turėtų pradėti pasirengimą pasaulio čempionatui, kuris vyks rugsėjo 18-25 dienomis Čekijoje.