Naujienos

Šiauliuose įvyko atviras Lietuvos jaunučių čempionatas

Šeštadienį Šiauliuose vyko atviras Lietuvos jaunučių irklavimo čempionatas, kuriame savo jėgas išbandė pajėgiausi mūsų šalies jaunieji irkluotojai.

Merginų vienviečių finale greičiausia buvo Gabija Stankevičiūtė (Sostinės sporto centras), sidabrą iškovojo Saulė Butvilaitė, bronzą Augustė Šablinskaitė (KRSM-IK „Favoritas“).

Vaikinų vienviečių valčių klasės finale greičiausias buvo Mykolas Montvila („Vilniaus regata“), sidabrą iškovojo Jorintas Jakniūnas (Sostinės sporto centras), bronza atiteko Geraldui Gavrilovui.

Merginų porinių dviviečių auksą iškovojo Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ auklėtinės Eva Narauskaitė ir Jolanta Sinkevičiūtė, sidabru pasipuošė Nora Šukytė ir Danielė Vedrickaitė (Sostinės sporto centras), bronza atiteko Aistei Rakauskaitei ir Rasai Balynaitei. Tarp vaikinų porinių dviviečių greičiausi buvo Domanto Janicko ir Viliaus Juškos („Bangpūtys“) įgula, antri buvo šiauliečiai Ugnius Januškis ir Povilas Pučinskas, treti – Justas Inokaitis ir Rokas Bobinas.

Merginų pavienių dviviečių finale greičiausios buvo Adriana Stankevičiūtė ir Alvija-Kotryna Gustė, sidabrą iškovojo Emilija Gricevičiūtė ir Augustė Šablinskaitė, bronzą – Kamilė Sakavičiūtė ir Austėja Bubinaitė (visos trys įgulos – KRSM-IK „Favoritas“).

Paaiškėjo ir greičiausios merginų porinės keturvietės. Aukso medaliais pasipuošė N.Šukytė, G.Stankevičiūtė, S.Buitvilaitė ir D.Vedrickaitė (Sostinės sporto centras), sidabrą iškovojo Skaistė Simanavičiūtė, Neda Ustilaitė, Neringa Kalinauskaitė, Emilija Riaubaitė (Kupiškio KKSC-Trakų KKSC), bronza atiteko Liepai Benetytei, Gretai Bukauskaitei, Skaistei Skripkauskaitei ir Gabrielei Kanciūtei (Klaipėdos irklavimo centras).

Vaikinų porinių katurviečių finale geriausiai sekėsi Justo Poviliaus, Nojaus Palioko, Domanto Janicko ir Viliaus Juškos įgulai („Bangpūtys“), antri buvo Danielius Verbickas, Matas Galbogis, Jorintas Jakniūnas, Konradas Minkus, treti – Ąžuolas Stankevičius, Rapolas Grinevičius, Domantas Lukošius, Augustinas Narbuntas.

Išsamius atviro Lietuvos jaunučių čempionato rezultatus galite rasti ČIA!