Naujienos

Europos čempionate – brolių Stankūnų ir D.Karalienės bei D.Rimkutės ketvirtos vietos

Šeštadienį Miunchene vykstančio Europos irklavimo čempionato finaluose varžėsi dvi Lietuvos įgulos.

Pavienę dvivietę irkluojantys broliai Domantas ir Dovydas Stankūnai finale finišavo ketvirti (6:51.84).

Čempionais tapo Rumunijos irkluotojai Marius Cozmiucas ir Sergiu Bejanas (6:44.28), sidabrą iškovojo britų įgula Oliveris Wynne-Griffithas ir Thomas George’as, bronza atiteko ispanams Jaime Canalejo Pazosui ir Javierui Garcia Ordonezui (6:49.13).

Daug dėmesio sulaukė ir merginų porinių dviviečių finalo lenktynės. Lietuvės Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė jame buvo ketvirtos (7:29.10).

Aukso medalius iškovojo Rumunijos irkluotojos Ancuta Bodnar ir Simona Radis (07:14.85), sidabras atiteko Nyderlandų įgulai Roos De Jong ir Laila Youssifou (7:21.84), bronzą išplėšė italės Kiri Tontodonati ir Stefania Gobbi (7:23.04).

B finale puikiai pasirodė mūsų vyrų porinė keturvietė – Žygimantas Gališanskis, Giedrius Bieliauskas, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius. Irkluotojai finišo liniją kirto pirmi (5:55.76). Galutinė pirmenybėse įgulos užimta pozicija – septinta vieta.

Porinė dvivietė – Armandas Kelmelis ir Dovydas Nemeravičius – pusfinalyje finišavo treti (6:38.33) ir pateko į A finalą, o vienvietę irkluojanti Viktorija Senkutė sekmadienį startuos B finale.