Naujienos

Ketvirtadienį – pirmieji lietuvių startai Europos čempionate

Ketvirtadienį Vengrijos mieste Šegede prasideda Europos irklavimo čempionatas, kuriame Lietuvai atstovaus šešias įgulas sudarysiantis sportininkų tryliktukas. Pirmąją varžybų dieną atrankiniuose plaukimuose startuos visi mūsiškiai.

Pirmieji varžybose pasirodys broliai Dovydas ir Domantas Stankūnas, irkluojantys pavienę dvivietę valtį. Jų plaukimas – 11:55 val. Lietuvos laiku.

Iškart po jų dėl patekimo į finalus ir pusfinalius varžysis moterų ir vyrų porinių dviviečių valčių įgulos. Dovilė Rimkutė ir Donata Karalienė į trasą išplauks 12:10 val., o Povilas Stankūnas ir Žygimantas Gališanskis – 13:15 val.

Tuomet juos irklavimo kanale pakeis vienvietes valtis irkluojantys Viktorija Senkutė (13:15 val.) ir Giedrius Bieliauskas (13:25 val.), o paskutinės iš lietuvių 14:05 val. startuos porinės keturvietės įgulos narės – Saulė Kryževičiūtė, Ieva Adomavičiūtė, Ugnė Juzėnaitė ir Martyna Kazlauskaitė.

O štai Europos paralimpinėje kvalifikacinėje regatoje dėl kelialapio į Paryžiaus paralimpines žaidynes kovosiantis Jurgis Liaukus (PR1 M1x) savo pasirodymą varžybose pradės penktadienį 10:10 val. Lietuvos laiku.