Naujienos

Tęsiamas seminarų ciklas sportininkams, treneriams ir visiems irkluojantiems „Kaip neprarasti medalio?“

Vasario 29 d. Trakuose restorano „Viva Trakai“ posėdžių salėje vyko toliau tęsiamo projekto seminaras sportininkams, jų treneriams bei visiems irkluojantiems.  Šis seminaras jau antrasis iš seminarų ciklo irkluotojams, numatytų surengti vykdant projektą „Nuo irkluotojo ar savanorio iki irklavimo teisėjo“. Šis projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruojaŠvietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Trakų jaunieji sportininkai ir jų treneriai  pagilino žinias apie tai, kas lemia traumas ar nelaimingus atsitikimus irklavimo sporto šakoje, kodėl svarbu gerai susipažinti su  judėjimo schemomis sausumoje ir ant vandens, kaip elgtis varžybų metu, kad dėl klaidos neprarastų medalio. Seminaro lektoriai tarptautinės kategorijos irklavimo teisėjas, LIF viceprezidentas Edmundas Daukantas ir nacionalinės kategorijos teisėjas Marius Statkus išsamiai ir įdomiai pristatė saugumo klausimus bei apžvelgė svarbiausius irklavimo varžybų aspektus organizuodami protų mūšį, pateikdami pavyzdžius iš varžybų. Seminaro dalyviai drąsiai klausinėjo, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, kodėl reikia klausyti teisėjų nurodymų,  kaip  garbingai ir sąžiningai kovoti varžybose. Geriausias žinias apie irklavimo varžybų taisykles ir varžybines situacijas pademonstravo komanda „Kilis“,  jiems įteikti prizai.  Ypač emocionaliai seminaro pabaigoje jaunieji irkluotojai atsakinėjo į klausimus apie jų trenerius.

Kitas seminaras „Kaip neprarasti medalio?“ balandžio pradžioje pakvies Kauno sportininkus, trenerius ir irklavimo mylėtojus.