Lietuvos irklavimo federacijos puslapis atsinaujino! Grįžti į senąją versiją ->

Naujienos

Tarptautinės irklavimo sezono atidarymo regatos Trakuose rezultatai

2018 m. gegužės 4–6 d. Tarptautinėje irklavimo sezono atidarymo regatoje vykusioje atrankoje į Prancūzijoje gegužės 26–27 d. vyksiantį Europos jaunių čempionatą suformuota Lietuvos jaunių rinktinė. Teisę atstovauti Lietuvą iškovojo geriausius rezultatus parodę 4 įgulos – vienvietes irkluojantys Šiaulių sporto gimnazijos irkluotoja Raminta MORKŪNAITĖ (treneris Alis Striška) ir Kauno raj. sporto mokyklos–irklavimo klubo „Favoritas“ atstovas Titas MAŠANAUSKAS (treneriai Antanas ir Edita Lavickai) bei pavienes dvivietes irkluojantys Trakų Ozo gimnazijos atstovės Kamilė KRALIKAITĖ ir Vytautė URBONAITĖ (treneris Vladislavas Sokolinskis) ir Kauno raj. sporto mokyklos–irklavimo klubo „Favoritas“ atstovai broliai Domantas ir Dovydas STANKŪNAI (treneriai Antanas ir Edita Lavickai).

Šioje regatoje dėl atrankų į vyksiančius Europos jaunių irklavimo čempionatą, Pasaulio irklavimo taurės I-ojo etapo varžybas ir jaunių olimpines žaidynes, siekiant išsiaiškinti stipriausius kandidatus, buvo vykdomos 2-jos varžybos, kuriose buvo išdalinti 2 medalių komplektai.

Pirmąją varžybų dieną (gegužės 5 d.) moterų vienviečių valčių klasėje aukso medalį iškovojo Milda Valčiukaitė (LTU), antroje vietoje liko Ieva Adomavičiūtė (LTU), o Graikijos atstovė Aikaterini Nikolaodu liko trečioje vietoje.

Vyrų vienviečių valčių klasėje auksą iškovojo Saulius Ritter (LTU), antra vieta atiteko Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ irkluotojui Žygimantui Gališanskiui, o trečioje vietoje liko Dovydas Nemeravičius (LTU).

Jaunių merginų vienviečių valčių klasėje neaplenkiama buvo ir aukso medalį iškovojo Šiaulių sporto gimnazijos atstovė Raminta Morkūnaitė, sidabro medalis atiteko Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ irkluotojai Lauritai Nemeravičiūtei, o trečioje vietoje liko tos pačios sporto mokyklos atstovė Ugnė Juzėnaitė.

Jaunių vaikinų vienviečių valčių klasėje pirmasis finišavo ir aukso medalį iškovojo Kauno raj. sporto mokyklos–irklavimo klubo „Favoritas“ atstovas Titas Mašanaukas, antroje vietoje liko Šiaulių sporto gimnazijos irkluotojas Martynas Vaitkevičius, o bronzos medalį iškovojo Vilniaus miesto sporto centro–irklavimo klubo „Gloria“ atstovas Augustinas Matusevičius.

Vyrų pavienių dviviečių valčių klasėje aukso medalius iškovojo Giedrius Bieliauskas ir Povilas Stankūnas, antroje vietoje liko Saulius-Jonas Ilonis ir Mantas Juškevičius, o treti finišavo Dovydas Balsys ir Tautvydas Vaitkūnas.

Jaunių vaikinų pavienių dviviečių valčių klasėje pirmieji finišavo bei aukso medalius iškovojo Domantas ir Dovydas Stankūnai, antri buvo Rokas Bendžius ir Aras Mikelionis, o bronza atiteko Benui Volkovui ir Jogailai Tervydžiui.

Vyrų porinių dviviečių valčių klasėje auksą iškovojo Graikijos atstovai Spyridon Kalentzis ir Christos Stergiakas, sidabrą iškovojo Martynas Džiaugys ir Dominykas Jančionis, o trečioje vietoje liko Graikijos irkluotojai Sefanos Ntouskos ir Ninos Nikolaidis.

Jaunių vaikinų porinių dviviečių valčių klasėje neaplenkiami buvo pirmąją vietą ir aukso medalį iškovoję Kauno raj. sporto mokyklos–irklavimo klubo „Favoritas“ irkluotojai Justas Kuskevičius ir Dovydas Filipavičius, antrą vietą iškovojo Trakų kūno kultūros ir sporto centro irkluotojai Artūras Nesterenko ir Ričardas Slimanavičius, o bronza atiteko šio centro irkluotojams Vaidui Kondratavičiui ir Dominykui Golišenko.

Vyrų porinių keturviečių valčių klasėje auksą iškovojo Klaipėdos irklavimo centro irkluotojai Jonas Šaparavičius, Justas Vaičius, Deimantas Romeris ir Nojus Dvarionis, antri liko taip pat Klaipėdos irklavimo centro atstovai Gustas Logvinas Domantas Krasauskas, Vilius Grikpėdis ir Ignas Urbonas, o bronza atiteko Trakų kūno kultūros ir sporto centro irkluotojams Arnui Luksevičiui, Modestui Uscilai, Nidui Jarusevičiui ir Arnoldui Kozlovskij.

Antrąją varžybų dieną (gegužės 6 d.) moterų vienviečių valčių klasėje pirmąją vietą iškovojo Graikijos atstovė Aikaterini Nikolaidou, sidabras atiteko Linai Šaltytei-Masilionei, o trečioje vietoje liko Daugpilio atstovė Olga Svirska.

Vyrų vienviečių valčių klasėje pirmąją vietą iškovojo Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ irkluotojas Žygimantas Gališanskis, antrąją – Graikijos atstovas Spyros Cristos Giannaros, o trečioje vietoje liko Latvijos atstovas Janis Timbors.

Jaunių merginų vienviečių klasėje aukso medalį iškovojo Vilniaus miesto sporto centro–irklavimo klubo „Gloria“ atstovė Martyna Kazlauskaitė, sidabro medalis atiteko Šiaulių sporto gimnazijos irkluotojai Ramintai Morkūnaitei, o trečia liko Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ irkluotoja Laurita Nemeravičiūtė.

Jaunių vaikinų vienviečių valčių klasėje aukso medalį iškovojo Kauno raj. sporto mokyklos–irklavimo klubo „Favoritas“ atstovas Titas Mašanauskas, antroje vietoje liko Vilniaus miesto sporto centro–irklavimo klubo „Gloria“ atstovas Augustinas Matusevičius, o bronzos medalį iškovojo Vilniaus miesto sporto centro–irklavimo klubo „8+“ irkluotojas Virgilijus Prušinskas.

Jaunių vaikinų pavienių dviviečių valčių klasėje neaplenkiami buvo ir aukso medalį iškovojo Kauno raj. sporto mokyklos–irklavimo klubo „Favoritas“ atstovai broliai Domantas ir Dovydas Stankūnai, sidabro ir bronzos medaliai atiteko Klaipėdos irklavimo centro pavienes dvivietes irklavusiems (atitinkamai) Rokui Bendžiui ir Arui Mikelioniui bei Benui Volkovui ir Jogailai Tervydžiui.

Jaunių vaikinų porinių dviviečių rungtyje Lietuvos atstovams prizinių vietų iškovoti nepavyko. Pirmąsias tris vietas iškovojo Latvijos atstovai – Oskars Dervins ir Nikita Samsonovs (1-ji vieta), Marcis Izkans ir Pėteris Škinskis (2-ji vieta) bei Jekobs Gronskis ir Romeo Mednis (3-oji vieta).

Vyrų porinių dviviečių valčių klasėje pirmąją vietą iškovojo Martynas Džiaugys ir Aurimas Adomavičius (LTU), antroje vietoje liko Graikijos atstovai Spyridon Kalentizis ir Christos Stergiakas, o treti finišavo Dominykas Jančionis ir Dovydas Nemeravičius (LTU).

Vyrų porinių keturviečių valčių klasėje aukso medalį iškovojo Klaipėdos irklavimo centro atstovai Gustas Longvinas, Domantas Ktžrasauskas, Vilius Grikpėdis ir Ignas Urbonas, sidabro medalis atiteko Trakų kūno kultūros ir sporto centro irkluotojams Valdui Kondrotavičiui, Modestui Uscilai, Nidui Jarusevičiui ir Arnoldui Kozlovskij, o treti liko Klaipėdos irklavimo centro irkluotojai Rokas Bendžius, Aras Mikelionis, Benas Volkovas ir Jogaila Tervydis.

Visus rezultatus galite matyti: http://www.lif.lt/2018-metu-rezultatai/

1 Komentaras
  1. sofija 2018-05-09 | 16:39 - Atsakyti

    Ar negalima būtų žmoniškai,stulpelių surašyti abiejų dienų rezultatų ? Negana.kad „naujas“ kalendorius su pričiudais – tai dar ir rezultatai „užmaskuoti“, ojau šrifto blankumas …vos įskaitomas…

Rašyti komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.