Naujienos | LIF - Lietuvos irklavimo federacija


Naujienos
Abi porinės dvivietės tvirtai žengė į pusfinalį
Sarasota

Sarasotoje vykstančio 2017 metų Pasaulio irkalvimo čempionato antroji diena Lietuvos komandoms susiklostė labai sėkmingai. Šiandien startavę vyrų ir moterų porinės dvivietės tvirtai pateko į pusfinalį.


Pasaulio čempionato antroji diena – startuos abi dvivietės
Sarasota

Šiandien Sarasotoje vykstančiame 2017 metų irklavimo pasaulio čempionate į kovą stos abi Lietuvos porinės dvivietės.


Porinė keturvietė pateko į pusfinalį
Sarasota

Sarasotoje prasidėjusiame 2017 metų pasaulio čempionate šiandien startavo dvi Lietuvos įgulos, o į pusfinalį pavyko prasimušti vienai – porinei keturvietei, kurią irkluoja Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius.


Šiandien – pasaulio čempionato pirmoji diena
Sarasota

Šiandien Sarasotoje prasideda 2017 metų pasaulio irklavimo čempionatas, o pirmąją jo dieną į kovą stos dvi Lietuvos komandos.


M. Masilionis: „Sportininkai pasiilgę varžybų“
Sarasota

Sarasotoje (JAV) jau šeštadienį įvyks 2017 metų pasaulio irklavimo čempionato atidarymo ceremonija, o sekmadienį geriausi pasaulio atletai stos į kovą dėl titulų.


Lietuvos irkluotojai pradėjo treniruotes uragano siaubtoje Floridoje
Sarasota

Lietuvos irklavimo rinktinė, rugsėjo 24 – spalio 1 dienomis dalyvausianti 2017 metų pasaulio čempionate jau atvyko į Floridą ir pradėjo treniruočių stovyklą, kurios metu ir aklimatizuosis naujoje vietoje.


Pasaulio čempionatui – žalia šviesa
Sarasota

Tarptautinė irklavimo federacija (FISA) pranešė gavusi žinių iš Floridoje vyksiančio 2017 metų pasaulio čempionato organizatorių, kad uraganas Irma varžybų vietoje didesnės žalos nepadarė, todėl amerikiečiai labai greitai pasirengę priimti varžybų dalyvius.


Uraganas Irma sugriovė Lietuvos irkluotojų planus
Sarasota

Floridos valstiją užgriuvęs uraganas Irma sujaukė Lietuvos irklavimo rinktinės, planavusios šiomis dienomis išvykti į JAV rengtis 2017 metų pasaulio čempionatui, planus.


V. Vilkelis: „Keturvietės be vairininko tikslas – Tokijo olimpinės žaidynės“
Vilkelis

Europos jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionate sidabro medalį iškovojusios vaikinų keturvietės be vairininko komandos treneris Valdas Vilkelis teigia, kad ateityje ši komanda gali suteikti Lietuvai dar daug džiaugsmo.


Keturvietei be vairininko – Europos sidabras!
baner

Krušvicoje (Lenkija) šiandien besibaigiančiame 2017 metų Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionate medaliais pasipuošė ir lietuviai.


Kovą dėl medalių tęs visos Lietuvos įgulos
baner

Krušvicoje (Lenkija) prasidėjo 2017 metų Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas, kuriame dalyvauja trys įgulos iš Lietuvos.


Europos jaunimo čempionate – 3 įgulos iš Lietuvos
baner

Rugsėjo 2-3 dienomis Krušvicoje (Lenkija) vyks 2017 metų Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas, kuriame dalyvaus į 3 įgulas suskirstyti 7 irkluotojai iš Lietuvos.


Lyderiai konkurentams priartėti neleido
LIF logo be fono

Sekmadienį baigėsi 2017 metų Lietuvos irklavimo čempionatas. Suaugusiųjų varžybų antrąją dieną startavo dvi šių metų pasaulio čempionate dalyvausiančios komandos – moterų porinė dvivietė ir vyrų porinė keturvietė.


Naujienų archyvas